Координаційний штаб підтримки оборони України відзвітувався щодо кількості продуктових наборів тривалого зберігання для тих українців, що перебувають під обстрілами чи в зоні активних бойових дій.

Про це повідомив у Telegram-каналі депутат Верховної Ради, секретар Аграрного комітету Іван Чайківський.

“Ми повністю виконали взяті на себе зобов’язання і склали понад 250 тисяч продуктових наборів тривалого зберігання для українців, що перебувають під обстрілами чи в зоні активних бойових дій”, — заявив депутат ВРУ.

211 588 з продуктових наборів вже відправлено на Київщину, Харківщину, Одещину, Миколаївщину, Херсонщину Донеччину, Чернігівщину. Останні з зібраних Координаційним штабом підтримки оборони України набори очікують відправлення на Сумщину.

“Хочу всім нашим волонтерам, а також тим, хто тимчасово переїхав в нашу область, щиро подякувати за свідомість та жертовність. Більшість з вас тут отримали зовсім інші виробничі навики, ніж в мирному житті. Але ми своєю працею здобули головне: ще більше зміцнили єдність української нації”, — зазначив Чайківський.

Секретар Аграрного комітету також подякував всім благодійникам, завдяки якимїм було зібрано майже 1,5 тис. тонн продуктів, з яких і фасували індивідуальні набори, котрі стали в фронтових областях фірмовим знаком української доброти та підтримки один одного.

 

 

Пропонуємо:

Для безперебійного виробництва

В Україні стартувала благодійна ініціатива BORSCH

Регіонам, які постраждали від війни, надішлють продукти

Чайківський подякував господиням за внесок у гуманітарну допомогу

Велику партію продуктових наборів відправлено до Донецької області

Координаційний штаб підтримки оборони України: скільки продуктів зібрали для військових та мирних жителів

Координаційний штаб підтримки оборони України: Чайківський відзвітувався про кількість продуктових наборів для військових та мирних жителів