Для внутрішнього ринку Україні м’ясної продукції вистачить, країна готова розширювати експорт, упевнена заступник директора департаменту аграрного розвитку – начальник управління тваринництва та племінної справи Мінагрополітики Олена Дадус.

Під час всеукраїнського м’ясного форуму MEAT FORUM-2022, де зібрались учасники ринку, представники компаній, які займаються вирощуванням м’яса, переробники, представники ритейлу, профільні експерти Міністерства аграрної політики та продовольства України, Дадус вказала, що в Україні переважно за рахунок птиці “споживання на душу населення забезпечується на рівні 52 кг м’яса на одну людину на рік”.

Учасники дискусії аналізували стан внутрішнього ринку м’яса та м’ясних продуктів, порівнювали продажі до війни і зараз, під час бойових дій в країні. Експерти оцінювали чинники впливу на цінову політику, прогнозували розвиток, аналізували канали збуту та логістику в сучасних умовах, висвітлювали проблеми та шукали рішення.

«На сьогодні фонд споживання м’яса й м’ясопродуктів цілком забезпечує потреби внутрішнього ринку й має можливості забезпечувати експортний попит. Це переважно за рахунок м’яса птиці”, – зазначила чиновниця.

Дадус підкреслила, що показник споживання на душу населення “співставний з минулим роком в довоєнний час” і на ринку спостерігаються нові тенденції, наявне позитивне експортне сальдо, у грошовому вимірі, експортовано продукції на більшу вартість, ніж імпортовано.

Дадус вказала, що раніше майже половина поголів’я тварин утримувалась домогосподарствами, а зараз реалізація на забій худоби та птиці у живій масі на 68% забезпечується сільськогосподарськими підприємствами.

“Ми спостерігаємо, що між видами продукції є певне заміщення: більш дорогі види продукції заміщують доступніші. Половина з 2 млн. тонн загального фонду споживання м’яса – це птиця, свинина становить 37% фонду споживання, яловичина – 13%», – наголосила представниця аграрного відомства.

 

 

Пропонуємо:

Відновлено експорт м’яса з України

Мінагро порадило переробникам здійснити важливі кроки

Україна відправила на експорт рекордний обсяг м’яса птиці

В УКАБ проаналізували проблеми українського експорту яловичини

SuperMeat прискорює комерціалізацію культивованого м’яса

ФАО повідомляє: вже 8 місяців знижуються світові ціни на м’ясо птиці

В Мінекономіки озвучили вересневі зиски від агроекспорту: імпортуємо більше