Міністерство економіки висловило готовність взаємодіяти з бізнесом та реалізовувати держпідтримку масштабних інвестпроєктів, повідомила заступниця міністра економіки України Ірина Новікова.

Під час робочої наради з представниками МЗС, Офісу Національної інвестради, Ради бізнес-омбудсмена та UkraineInvest представниця відомства вказала, що прийнято всі необхідні підзаконні акти задля старту держпідтримки інвестпроєктів. Як вказала пані Новікова, інвестори вже сьогодні можуть готувати необхідні документи для подачі їх до Мінекономіки.

”Наразі спостерігаємо неабияку зацікавленість з боку інвесторів як вітчизняних, так і іноземних. Найбільше пропозицій у сфері агропереробки”, — заявила чиновниця.

Про що говорили: про створення комфортних умов для бізнесу та реалізацію нових інвестпроєктів.

Заступниця міністра вказала на важливість спільної роботи всіх причетних установ та органів влади.

”Мінекономіки координує та робить ефективнішими роль органів, які опікуються питаннями взаємодії з інвесторами. Лише за цей рік нам спільно з UkraineInvest вдалося вирішити 17 проблем, з якими звернулися інвестори. Але наша загальна мета – додати системності для вирішення проблем, з якими може зіштовхнутися інвестор”, — пояснила Новікова.

 

 

Пропонуємо:

Правительство переименовало Минэкономики

Аграрії отримали чверть суми, закладеної в бюджеті

У ВР схвалено держпідтримку аграріїв у страхуванні продукції

Як держава допоможе АПК у 2022 році: озвучено напрями

Мінекономіки та «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» плідно співпрацюватимуть