Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський 14 вересня провів онлайн зустріч з Міністром сільського, рибного та лісового господарства Австралії Мюрреєм Ваттом, повідомляє головне аграрне відомство України.

Посадовці поспілкувались про ситуацію в Україні та проблеми з агроекспортом, Мюррей Ватт висловив підтримку нашій країні та аграріям. Своєю чергою Сольський наголосив, що в країні немає дефіциту базових продуктів, працює зерновий коридор, але поки частково, наполовину.

Міністр аграрної політики та продовольства України висунув пропозицію щодо обговорення серед голів відомств США, Канади, Австралії, Бразилії, Великої Британії, Аргентини та країн ЄС про можливість просування продукції із доданою вартістю.

«Наразі зняті митні обмеження щодо експорту українського зерна. Але ми не можемо сказати те саме про продукти переробки. В кожної країни на різних ринках є свої обмеження. Якщо ми всі виступаємо за вільні ринки, то правильно буде надати Україні можливість постачати й продукти переробки, наприклад м’ясо та інші продукти переробки», – зазначив Микола Сольський.

Мюррей Ватт наголосив, що уряду Австралії цікаво співпрацювати з Україною та сприяти її подальшому економічному розвитку України.

 

 

Пропонуємо:

Великобританія та Швеція допоможуть Україні

ФАО та Канада допоможуть Україні з зерносховищами

Україна та Японія тісніше співпрацюватимуть в АПК

Україна та Канада більш тісно співпрацюватимуть в АПК

Канада має намір допомагати Україні з обладнанням фітосанітарного контролю

В Мінекономіки озвучили вересневі зиски від агроекспорту: імпортуємо більше