Президент України Володимир Зеленський підписав указ №169/2 021. Було затверджено рішення Ради нацбезпеки й оборони від 15 квітня про персональні санкції.

Про це повідомляє сайт Офісу Президента.

Указ набирає чинності з дня його опублікування. Під санкції потрапили 13 фізичних осіб та 95 компаній, серед яких є такі, що працюють в агросекторі:

«Каррор» (ЄДРПОУ 42802916) Одеська область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; м’ясом та м’ясними продуктами; молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; сільськогосподарською технікою та ін.

«Профітекс ЛТД» (ЄДРПОУ 43498214), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; торгівля сільськогосподарською технікою та ін.

«Новіопт» (ЄДРПОУ 43951861), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою; торгівля зерном, насінням та кормами для тварин; торгівля фруктами та овочами; торгівля м’ясом та м’ясними продуктами; торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами та ін.

«Креатив Проджект» (ЄДРПОУ 43344979), м Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою та ін.

«Блейд Агротранс» (ЄДРПОУ 43395798), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою та ін.

«Дисер» (ЄДРПОУ 41325121), м Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.

«Дінес Торг» (ЄДРПОУ 42360151), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою, обладнанням і запасними частинами та ін.

«Джастін Трейд» (ЄДРПОУ 43728960), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; торгівля м’ясом та м’ясними продуктами; торгівля фруктами та овочами; торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.

«Терган ЛТД» (ЄДРПОУ 43741603), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; торгівля м’ясом та м’ясними продуктами та ін.

«Мідеус Лімітед» (ЄДРПОУ 42886760), Полтавська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; вирощування зернових та технічних культур та ін.

«Мікмарор» (ЄДРПОУ 42724629), Дніпропетровська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур; допоміжні види діяльності в галузі вирощування сільськогосподарських культур та ін.

«Скай-Лайн» (ЄДРПОУ 33137998), Одеська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.

«Ардінг» (ЄДРПОУ 42549786), Київська область. Сфера діяльності — діяльність агентів з торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами та ін.

«Шефікс Груп» (ЄДРПОУ 43400636), м. Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.

«Альфа Союз 2014» (ЄДРПОУ 39296040), Миколаївська область. Сфера діяльності — оптова торгівля м’ясом та м’ясними продуктами та ін.

«Фірма Севідж» (ЄДРПОУ 43292994), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами та ін.

«Альтааріх» (ЄДРПОУ 39637877), м Київ. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.

«Нейслімс» (ЄДРПОУ 44074218), Київська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.

Санкції передбачають блокування активів; обмеження торгових операцій (повне припинення); обмеження, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України (повне припинення); запобігання виведення капіталів за межі України та інше.

Санкції також були застосовані до 13 громадянам України, серед яких Араік Амирханян, Сеяр Куршутов, Олександр Черепинський, Едуард Кукоба, Олег Доронін, Тигран Мелконян, Володимир Полуситок, Денис Аминев, Сергій Сердюк, Михайло Грибанов, Андрій Попов, Олег Богданов, Юрій Дворак.

 

 

Пропонуємо:

Зеленський розраховує на Катар

Іде робота над угодою про ЗВТ з Туреччиною

Зеленський підписав Закон про гарантування агрокредитів

Зеленський розглядає можливість військового розблокування портів