Всесвітня продовольча програма зробить співпрацю з Україною у 2023 році більш інтенсивною та плідною, інформує заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Про це він заявив за результатами перемовин із регіональною директоркою World Food Programme Корін Флейшер, директором ВПП ООН в Україні Метью Голлінгвортом, які відбулися на Одещині в рамках зустрічі Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим з Міністеркою економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина Свеньї Шульце.

«Представники World Food Programme запевнили нас, що вони готові розширювати співпрацю з Україною в цьому році. Хочу наголосити, що співробітництво буде спрямовано не тільки на нарощування гуманітарної допомоги та їхньої безпосередньої участі в програмі Grain from Ukraine, а також у допомозі розмінування територій. Особливо йдеться про малі фермерські господарства, які не мають коштів зробити це самостійно», – вказав Денис Башлик.

Представник відомства висловив подяку від Мінагро World Food Programme за участь в продовольчій ініціативі Президента України Grain from Ukraine.

«World Food Programme є нашими основними партнерами в цьому проекті і ми спільно продовжуватимемо та розширюватимемо цю програму, аби допомогти нужденним країнам зміцнювати їхню продовольчу безпеку», – наголосив заступник Міністра Мінагрополітики.

У межах робочої поїздки до Одеси було проведено брифінг за участі Дениса Башлика, під час якого він проінформував про проблеми в роботі «Зернового коридору», спричинені блокуванням з російської сторони абсолютно всіх суден, які проходять через Босфор. Він наголосив, що такі дії провокують штучне виникнення голоду в країнах, які залежать від продовольства, і зокрема, від імпортованого зерна.

 

 

Пропонуємо:

Всесвітня продовольча програма зацікавлена у співпраці з Мінагро

Німеччина допоможе українським виробникам органічної продукції

Україна з Японією співпрацюватимуть в аграрному напрямку

Україна буде членом Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку

Британія-Україна: Борис Джонсон та Андрій Дикун обговорили створення фонду допомоги українським аграріям