Дані про розграбування елеваторів та вивезення зерна до кримських портів із тимчасово окупованих територій нашої країни продовжують поповнюватися, повідомляє usm.media.

Глава «Української Зернової Асоціації» Микола Горбачов заявив, що все зерно, яке відвантажується в портах півострова, є краденим, власних залишків там давно немає.

«У Криму не було залишків зерна протягом останніх чотирьох місяців. Тому зараз будь-яке зерно, що відвантажується з кримських портів, — однозначно викрадено в Україні. Те, що зараз відбувається на захоплених територіях, є просто обурливим. Компанії будували ці елеватори, а їх просто взяли та зруйнували, вкрали зерно, завантажили в машини та відвозять», – заявив Горбачов.

Він також зазначив, що вся інформація про розкрадання зерна фіксується та документується, українські аграрії ще вимагатимуть компенсації вартості зерна у міжнародних судах.

«Ми знаємо навіть назви суден, на які вантажиться це зерно. Ми ретельно все фіксуємо і звертатимемося до міжнародних установ», — резюмував Горбачов.

 

 

Пропонуємо:

Окупанти торгують краденим зерном

Арештовано білоруські вагони з міндобривами

Скільки вивезено зерна: Мінагро продовжує рахувати

Мінагро: вивезти зерно лише залізницею неможливо

Німеччина констатує «зернову війну» та попереджає світ

США з Європою допоможуть Україні експортувати зерно

Росія вивозить зерно з Луганщини і це спровокує голод

МЗС звертається з проханням не купляти награбоване зерно

Мінагро Німеччини: РФ навмисно знищує зернову інфраструктуру України

США попередили Африку про спроби російської сторони продавати крадене зерно

З неба все видно: супутник зафіксував російське судно з краденим українським зерном