Наші аграрії засіяли 5,7 млн га озимих, засіяно вже майже 4,7 млн га площ (90%), інформує Мінагро.

Озимого ріпаку посіяно понад 1 млн га.

Зокрема:

озимої пшениці – 4,1 млн га (92%);

озимого ячменю – 486,1 тис. га (76%);

озимого жита – 66 тис. га (94%);

озимого ріпаку – 1, 05 млн га (94%).

Аграрії Волинської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської областей завершили сівбу озимих зернових. Сільгоспвиробники 12 областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Серед лідерів за обсягами сівби озимих на зерно аграрії Миколаївської області – 503,1 тис. га (100,5%), Запорізької області – 100,8 тис. га (99,9%) та Хмельницької – 238,8 тис. га (99,5%).

 

 

 

Пропонуємо:

На експериментальних полях Одещини збирають бавовну

Дві тисячі за кожен гектар під кулями: нові субсидії фермерам

Агрономи заробляють менше, ніж збирачі ягід

Запрацювала гаряча лінія для всіх, хто зіштовхнувся з корупцією в земельних відносинах

Насіннєва асоціація України закликає продовжити чинні бронювання

Міноборони має намір наростити обсяги закупівлі фермерської продукції для військових