Наші аграрії засіяли 5,7 млн га озимих, засіяно вже майже 4,7 млн га площ (90%), інформує Мінагро.
Озимого ріпаку посіяно понад 1 млн га.
Зокрема:
озимої пшениці – 4,1 млн га (92%);
озимого ячменю – 486,1 тис. га (76%);
озимого жита – 66 тис. га (94%);
озимого ріпаку – 1, 05 млн га (94%).
Аграрії Волинської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської областей завершили сівбу озимих зернових. Сільгоспвиробники 12 областей завершили сівбу озимого ріпаку.
Серед лідерів за обсягами сівби озимих на зерно аграрії Миколаївської області – 503,1 тис. га (100,5%), Запорізької області – 100,8 тис. га (99,9%) та Хмельницької – 238,8 тис. га (99,5%).

Пропонуємо:
На експериментальних полях Одещини збирають бавовну
Дві тисячі за кожен гектар під кулями: нові субсидії фермерам
Агрономи заробляють менше, ніж збирачі ягід
Запрацювала гаряча лінія для всіх, хто зіштовхнувся з корупцією в земельних відносинах
Насіннєва асоціація України закликає продовжити чинні бронювання
Міноборони має намір наростити обсяги закупівлі фермерської продукції для військових
