В рамках програми «Мільйон продуктових наборів» до мешканців Краматорська (Донецька область) направили близько 40 тис. продуктових наборів сумарною вагою 237 тонн.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

Продуктові набори з продуктами тривалого зберігання в рамках програми відправили для людей з вразливих категорій в Донецькій, Луганській, Київській та Харківській, Запорізький та Миколаївський областях.

Програма «Мільйон продуктових наборів» реалізується за ініціативи та координації Мінсоцполітики та Мінагрополітики, у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд Івана Чайківського «Покрова», яка надає продуктові набори на безоплатній основі, а також з виробниками харчових продуктів, підприємствами та людьми, які долучились до забезпечення продуктовими наборами постраждалих від активних бойових дій.

Продукти отримують люди з найуразливіших категорій. В першу чергу доставки відбуваються у області, які найбільше постраждали від воєнних дій. Обласні соціальні служби забезпечують збір потреб та доставку продуктів адресатам.

 

 

Пропонуємо:

В Україні запровадили контроль цін на соціально значущі товари

Координаційний штаб підтримки оборони України: скільки зібрали продуктових наборів для населення

У Харківській області постраждалі українці отримали важливі продуктові набори з Тернопільщини

Координаційний штаб підтримки оборони України: скільки продуктів зібрали для військових та мирних жителів

Координаційний штаб підтримки оборони України повідомив про кількість продуктових наборів для військових та мирних жителів

Координаційний штаб підтримки оборони України: Чайківський назвав кількість продуктових наборів для військових та мирних жителів