У напрямку прикордонного переходу Ізов-Грубешів (Польща) головний український перевізник “Укрзалізниця” (УЗ) запровадив конвенційну заборону на вантаження фуражного зерна в напрямку прикордонного переходу Ізов-Грубешів (Польща), інформує Інтерфакс-Україна.

Зараз має місце посилення контролю польськими ветеринарними органами та зростання накопичення вагонів. Як вказав заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов на нараді з учасниками ринку, продовольче зерно відвантажують без обмежень.

“УЗ після отримання відповідного звернення від польського перевізника встановила конвенційну заборону на навантаження зерна для кормових цілей у напрямку прикордонного переходу Ізов-Грубешів (Польща), оскільки там фіксується значне накопичення вагонів у зв’язку із затримками в проведенні ветеринарного огляду”, – заявив Ткачов.

28 лютого УЗ надіслала телеграму, якою учасникам ринку оголошено що зернові вантажі, які прямують через Ізов-Грубешів, буде умовно розділено на три категорії за цілями використання: “зерно для кормових цілей”, “харчових цілей” і “технічних цілей”. Позначки штемпелями наявні в перевізних документах.

“Ми поінформуємо польських колег, що зерно для кормових цілей тимчасово не вантажитимуть для відправлення на перехід Ізов-Грубешів. Але інші зернові вантажі для харчових або технічних цілей, які не потребують ветеринарного контролю, просимо приймати в штатному режимі”, – сказав Ткачов.

Він зазначив, що ці кроки здійснюватимуть щоб уникнути повної конвенційної заборони на агропродукцію в напрямку переходу Ізов-Грубешів. Повідомляється, що залізничною мережею в напрямку Ізова рухаються 767 вагонів із зерном, 213 – з олією, 516 – із макухою, 857 – зі шротом. Ткачов вказав, що черга зростає. Минулого тижня в напрямку переходу Ізов-Грубешів (Польща) фіксувалося найбільше серед усіх польських прикордонних переходів накопичення вагонів – 3,716 тис.

Польські ветеринарні орган стали пильніше контролювати з кінця лютого рух вантажів через польські прикордонні переходи.

“Ситуація щодо польських переходів погіршилася, і якщо не буде вжито заходів, то може ще більше погіршитися”, – сказав Ткачов.

УЗ звернулася по допомогу у врегулюванні ситуації до Координаційної ради при Мінагрополітики, до Мінекономіки, польських колег, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ. Мінагрополітики та Мінекономіки беруть активну участь у процесі вирішення цього питання, тривають постійні консультації з польськими колегами.

 

 

Пропонуємо:

Цьогоріч УЗ перевезла понад 20 млн. тонн вантажів, найбільше зерна

В УЗ розповіли про середньодобове навантаження на залізниці

АТ «Укрзалізниця» впровадила новації: розрахунок, вагони та зерновози

США наголосили на важливості продовження зернової угоди, Лавров заявив про врахування інтересів