Для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) є нова послуга від Нової пошти: можна скористатися відділеннями НП, щоб отримати фінансову допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН, повідомляється в матеріалі Фактів ICTV.

Рішенням Кабміну була затверджена постанова щодо додаткових виплат ВПО у рамках спільного проєкту зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

У документі вказано, що виплата допомоги в рамках реалізації проєкту здійснюється додатково без подання окремого звернення внутрішньо переміщеною особою на підставі відомостей, що містяться в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, незалежно від отримання особою інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2 220 грн один раз на місяць на кожного члена родини, але не більш як для трьох осіб.

Гроші надходитимуть протягом трьох місяців через систему Міжнародних грошових переказів Western Union на території України.

Виплата допомоги в межах реалізації проєкту здійснюється додатково, без подання окремого звернення ВПО.

Потрібно бути оформленим як ВПО, а додатково звертатись до ЦНАПу не потрібно. На ваш контактний номер мобільного телефону має надійти повідомлення від Всесвітньої продовольчої програми ООН з кодом та інформацією про те, як отримати грошовий переказ.

Як повідомляє пресслужба Нової пошти, люди, які були вимушені переїхати в інші регіони через війну та яким нарахована допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН, можуть отримати її у відділеннях НП.

Під час оформлення фінансової допомоги потрібно обрати спосіб отримання допомоги – Нова пошта. Далі має надійти повідомлення з кодом від партнера ООН в Україні.

Що потрібно зробити для отримання виплати:

прийти до найближчого відділення;

повідомити оператору, що необхідно отримати переказ від Western Union;

назвати код;

продемонструвати документ, який ідентифікує вашу особу.

Також з питаннями щодо нарахування грошової допомоги можна звертатися на гарячу лінію Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за телефоном 080030771.

 

 

Пропонуємо:

«Укрпошта» може видавати посилки «день у день»

Фермерам видали кредити для проведення посівної

Чимало сімейних молочних ферм отримало насіння USAID

Родинам ветеранів можна отримати по 20 тис. грн на бізнес

«Укрпошта» оголосила про доставку аграріям насіння та інвентарю

Lidea передала благодійну допомогу на суму більш ніж 18 млн. грн аграріям Північно-Східного регіону

Кабмін затвердив порядок використання фінансової допомоги малим сільгоспвиробникам, які постраждали від війни