Ключові особи Мінагро України та Мінсільгоспу США поставили підписи у меморандумі щодо співробітництва у сфері сільського господарства.

Документ було підписано у режимі відеоконференції, підписи поставили міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та міністр сільського господарства США Томас Джеймс Вілсек, інформує пресслужба Мінагрополітики.

«Сторони прагнуть зміцнити співпрацю в аграрному та продовольчому секторах, побудувати міцне стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки. Для реалізації цих цілей сторони домовилися співпрацювати та здійснювати обмін інформацією у галузі рослинництва і тваринництва, включаючи сільськогосподарську статистику, обмін даними про кліматичні умови для підвищення продуктивності, а також інформувати про потреби продовольчої безпеки та надавати підтримку в умовах обмежених ресурсів і перебоях в ланцюгах постачання», – зазначається в розповсюдженому тексті.

В рамках меморандуму вже заплановано відновлення програми Міністерства сільського господарства США The Cochran Fellowship Program в Україні, очікується, що документ поліпшить комунікації з питань двосторонньої торгівлі.

 

 

Пропонуємо:

Україна та Японія тісніше співпрацюватимуть в АПК

США з Європою допоможуть Україні експортувати зерно

Мінагрополітики поглиблює співпрацю з Всесвітньою продовольчою програмою при ООН

Міністр Кулеба звернувся до США із проханням лібералізації українського агроекспорту