Інформаційний ресурс VkursiZemli у відповідь на запити користувачів вирішив проаналізувати земельні банки аграрних компаній, щоб з’ясувати, які з них пов’язані із двома сусідними країнами-агресорками. Розпочали із виробників зернових.

Було складено список компаній із основним видом економічної діяльності 01.11 «Вирощування зернових та технічних культур». Їх у реєстрі 149. Однак у ДРРП міститься інформація про земельні ділянки лише 67 із них. Попри невелику кількість, ці компанії орендують та мають у власності 26 763 земельних ділянки загальною площею 186 852 га. Уявіть собі: майже 200 тисяч гектарів української землі працюють на агресорів!

Найбільші площі ці компанії використовують у Миколаївській  – 63704, у Херсонській – 16993, Запорізькій – 19515, Сумській – 33361, Луганській – 10576, Полтавській областях – 10762 га. В той же час дуже некомфортно почувається російський бізнес у Волинській та Рівненській областях, де він не орендує жодного гектара.

VkursiZemli розширює своє дослідження на аграрні підприємства, які працюють у галузях садівництва, овочівництва, ягідництва, тваринництва.

Дослідники наголошують, ця інформація не є точною на 100% через відсутність даних про всі земельні ділянки у користуванні компаній. Ця інфографіка має на меті привернути увагу до ситуації та розпочати детальніше дослідження про всі угіддя, що мають відношення до країн-агресорів.

 

 

Пропонуємо:

«Астарта» планує засіяти цукровими буряками 33,5 тис. га

Законом врегульовано порядок оренди землі у воєнний час

Українські землевласники не поспішають розпродавати ділянки

Небесные фермы Гонконга: самое ценное — земля. Доказано (ФОТО)

Скільки української землі досі орендують власники з РФ: цифри

Через міни та складну логістику на Київщині посадять тільки 50% картоплі

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено склад міндобрив на Тернопільщині

Микола Сольський дав рекомендації щодо вирішення проблем, які постали перед аграріями

Мінагро та Світовий банк: попри війну Україна засіє більшість посівних площ, а люди значно збідніють