Препарат на основі двох діючих речовин захищає від найпоширеніших шкідників, водночас забезпечуючи захист проти кліщів

Corteva Agriscience розпочинає продажі нового інсектициду Джеронімо™, створеного на основі двох діючих речовин – ацетаміприду та біфентрину, що характеризується швидкою і тривалою дією проти основних шкідників, зокрема представників ряду лускокрилих, жорсткокрилих, клопів, рівнокрилих, трипсів і кліщів. Препарат забезпечує стрімкий нокдаун-ефект, швидке припинення живлення шкідників і тривалий період контролю.

В Україні продукт буде наявний у продажу в сезоні-2022 в офіційних дистриб’юторів Corteva та буде доступний для застосування на польових культурах – озимої та ярої пшениці, сої, ріпаку, а також на цукрових буряках і картоплі. Джеронімо™ можна використовувати за широкого спектра температур, він зберігає стабільність під впливом ультрафіолету й дає змогу контролювати шкідників, які перебувають у важкодоступних місцях. Препарат ефективний за низьких норм застосування, що дає змогу зменшувати вплив на довкілля та зберігати баланс на полі, що відповідає запитам сучасних споживачів.

Джеронімо™ може бути гарним компонентом бакової суміші, позаяк добре сумісний із фунгіцидами, гербіцидами та іншими препаратами. Інсектицид є ідеальним інструментом для програм інтегрованого захисту та антирезистентних стратегій за дотримання умов, зазначених на етикетці.

«За умов військових дій українські сільгоспвиробники особливо мають зосередитися на вищих врожаях через вимушене скорочення посівів. Corteva Agriscience як надійний партнер йде пліч-о-пліч із фермерами, підтримуючи українське сільське господарство й, попри складнощі, продовжує активний розвиток бізнесу та пропонує нові продукти, які дадуть змогу сягнути забезпечення продовольчої безпеки країни», – говорить керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

Corteva Agriscience – це науково-дослідницька компанія, яка багато зусиль покладає на постійне поліпшення своєї продукції заради фермерів, даючи їм можливість діставати високі врожаї, дбаючи про продовольчу безпеку світу й захист довкілля. Крім традиційних засобів захисту рослин, компанія продовжує виводити на ринок нові інноваційні рішення, пропонуючи продукти біологічного походження. Для Corteva це є частиною Цілей сталого розвитку до 2030 р. Також Corteva демонструє відданість розвитку українського сільського господарства та підтримку  продовольчої безпеки України. На знак підтримки українців у боротьбі проти військової агресії, розв’язаної росією, Corteva ухвалила рішення вийти з російського ринку й, уже призупинивши нові продажі, ініціює план припинення всієї виробничої і комерційної діяльності в рф.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience представляє відеопроєкт «Агропоради»

Corteva підтримує постраждалі від війни громади України

Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Corteva Agriscience переходить на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні