Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про відкриття лабораторії з технологій обробки насіння на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області. Лабораторне обладнання в Україні дає змогу компанії швидко та якісно перевіряти різні показники насіння – вологість, вміст білка чи олії, проводити досліди із захисними речовинами, давати рекомендації щодо оптимізації посівів тощо, що раніше здійснювалося в лабораторіях компанії, розташованих в інших країнах. Тепер це можна зробити швидше, не витрачаючи часу та грошей на логістику зразків та охоплюючи більше діючих речовин, зокрема й актуальніших для України, але мало використовуваних в Європі.

Нова лабораторія буде зосереджена на технологіях обробки насіння і дасть змогу відчутно пришвидшити розвиток стійких сільськогосподарських практик в Україні завдяки впровадженню преміальної технології обробки насіння LumiGEN®, яка найкраще адаптована до місцевих умов вирощування та містить системні інсектициди для повного захисту рослин і насіння від ґрунтових шкідників. Перевагою технології є використання інноваційних і максимально ефективних захисних речовин, що відчутно пом’якшує вплив на навколишнє середовище – такий підхід відповідає зобов’язанням сталого розвитку Corteva в напрямі захисту ґрунтів і біорізноманіття.

Комплексна обробка також створює бар’єр, який запобігає пошкодженню рослин або насіння патогенними нематодами та забезпечує захист від хвороб. Обробка насіння LumiGEN® містить нові фунгіциди, такі як Lumiflex™ для кукурудзи та Lumisena™ для соняшнику, а також біостимулятор Lumidapt™ Kelta – новий тип мікродобрива для обробки насіння та стимулятора росту, який забезпечує швидкий старт кукурудзи та соняшнику навіть за стресових умов.

«Corteva Agriscience прагне розкрити весь потенціал гібридів, який наші селекціонери закладають для досягнення найкращих результатів для фермерів. Головна мета лабораторії в Україні – допомогти передовій генетиці насіння Corteva Agriscience показати максимальні результати на українських полях, перевіряючи всі партії обробки насіння на заводі в Україні та надаючи клієнтам конче потрібні рекомендації», – переконаний Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Фахівці лабораторії перевірятимуть якість нанесення препаратів на насіння, щоб підтвердити характеристики, технічно підтримувати команду продажів Corteva Agriscience, аналізувати й давати рекомендації щодо складу обробки, а також розробляти нові комбінації захисту рослин для насіння бренду Pioneer@.

Лабораторія дасть змогу Corteva Agriscience продовжувати рухатися в напрямі розширення випробовування обробки насіння нових гібридів та інших засобів захисту рослин. Ще однією перевагою лабораторії є гнучкість підготовки насіння для точної характеристики нових гібридів за допомогою обладнання, яке дає змогу проводити методично коректні досліди на невеликих площах. Це дасть можливість перевіряти реакцію гібридів, які ще проходять процес реєстрації, на густоту чи термін висівання, різні норми добрив або пестицидів, моделювати ситуації з впливом різних чинників, перевіряти різні кількості та комбінації речовин, що використовуються під час обробки насіння, та контролювати їх вплив не лише на розвиток рослин, а й на навколишнє середовище.

 

 

Пропонуємо:

Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022

Corteva Agriscience представляє відеопроєкт «Агропоради»

Corteva підтримує постраждалі від війни громади України

Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

Продажі засобів захисту рослин Corteva в Україні зросли на 29%

Corteva Agriscience модернізує австрійський насіннєвий завод

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Corteva Agriscience переходить на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні

Corteva Agriscience представила новий двокомпонентний інсектицид Джеронімо™ для зернових і ріпаку