Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) опублікувала звіт щодо сталого розвитку та екологічних, соціальних та управлінських зусиль (ESG) за 2021 р, надавши оновлену інформацію про прогрес компанії у прагненні розробляти науково обґрунтовані пропозиції для розв’язання найнагальніших екологічних, економічних і соціальних проблем у світі.

Цей звіт відбиває незмінну прозорість Corteva щодо екологічних, соціальних та управлінських зусиль (ESG). У звіті за 2021 р. наголошується на прагненні компанії до створення сільськогосподарської екосистеми, в якій можуть процвітати фермери, суспільство та бізнес, а також наміри Corteva поліпшувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає.

«Проблеми, які стоять перед суспільством і планетою, потребують термінових дій, і ми вважаємо, що сільське господарство відіграє життєво важливу роль у пошуку ефективних рішень, – сказав Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva Agriscience. – Зосередивши увагу на тих галузях, які, на нашу думку, вплинуть на формування позитивного для клімату сільського господарства, ми створимо стійкішу та продуктивнішу продовольчу систему. Ми покладатимемося на інновації та технології, щоб керувати нашою подорожжю».

«Ми підтримуємо фермерів у всьому світі інструментами та інноваціями, конче потрібними для виробництва того, чого потребує наша продовольча система, зберігаючи при цьому ресурси та підтримуючи землю, — говорить Сем Ітінгтон, директор з технологій та цифрових рішень Corteva Agriscience. – Прогрес у цьому звіті описує дальший етап нашої роботи в галузі сталого розвитку і містить концентрацію зусиль на стійких інноваціях, біорізноманітті, викидах парникових газів, а також культурі залученості, різноманітності й рівності».

Звіт про сталий розвиток та ESG за 2021 р. містить глобальну оновлену інформацію щодо ключових соціальних та екологічних тем. У звіті докладно розповідається про діяльність і результати роботи співробітників Corteva, спрямовані на поліпшення умов життя та діяльності фермерів, а також збереження ресурсів, піклування про землю, зміцнення спільнот і підвищення сталості діяльності компанії. Повний звіт англійською читайте на сторінці corteva.com/sustainability.

 

 

Пропонуємо:

Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022

Corteva Agriscience представляє відеопроєкт «Агропоради»

Продажі засобів захисту рослин Corteva в Україні зросли на 29%

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Corteva Agriscience представила новий двокомпонентний інсектицид Джеронімо™ для зернових і ріпаку