Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience долучилася до створення дитячого кардіохірургічного центру на базі Обласної дитячої клінічної лікарні та Центральної міської клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ для проведення кардіооперацій і профільного лікування дітей, включаючи переселенців із постраждалих регіонів України. Придбання спеціалізованого медичного обладнання за рахунок виділення компанією Corteva допомоги БО «БФ Віктора Лещинського», який опікується реалізацією проєкту, дасть змогу врятувати більше дитячих сердець.

Від початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Corteva активно опікується допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя і продовольчу безпеку, та виділяє фінансування благодійним і гуманітарним проєктам, які спрямовані на допомогу незахищеним верствам суспільства та забезпечення потреб українців у медикаментах і медичному обладнанні, їжї та відновлення фермерства. Компанія переконана, що повага до людського життя є найвищою цінністю, і однією з перших засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, а також оголосила про свій вихід із російського ринку.

«Із початком війни мільйони українських дітей були вимушені покинути свої домівки на окупованих і наближених до фронту територій та переміститися на захід України. Й серед них тисячі дітей із вадами серця, які потребують якісного лікування та спостереження. До появи нового центру через брак спеціалізованого обладнання раніше не було можливості їм допомогти. Тому Corteva вирішила профінансувати цей проєкт, адже в своїй діяльності ми керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – говорить фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, країнах Кавказу та Центральної Азії Олена Дуніна. «Висловлюючи солідарність із народом України, Corteva зробила конкретні кроки для підтримки донорських ініціатив і проєктів продовольчих банків. Всього компанія виділяє на підтримку українців понад 46 млн грн і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій. Corteva завжди вважала своїм соціальним зобов’язанням таку підтримку, а під час війни істотно збільшила зусилля», – додає Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі

«Минулого тижня під час візиту до Центральної міської клінічної лікарні наш Фонд передав медичне обладнання: монітор пацієнта, модульний монітор пацієнта, апарат для штучної вентиляції легень тощо. За це наша команда вдячна Corteva Agriscience, яка внесла благодійну пожертву на придбання медобладнання для створення центру лікування дітей із вродженими вадами серця. Така допомога є конче потрібною, позаяк в Івано-Франківську перебуває чимала кількість внутрішньо переміщених осіб. І вони потребують гідного медичного обслуговування», – сказав голова БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський.

Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience: «Тільки з Україною!»

Corteva підтримує постраждалі від війни громади України

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців