Задля заохочення українських сільгоспвиробників до співпраці з відповідальними партнерами міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience запускає нову масштабну комунікаційну ініціативу «Тільки з Україною!», що підкреслює її всебічну солідарність із народом України в трагічній війні, яку розв’язала росія.

Нова кампанія дасть змогу виокремити Corteva Agriscience як найсвідомішого виробника на ринку насіння та засобів захисту рослин, який категорично засудив війну та ухвалив рішення залишити росію, що є нетиповим кроком для міжнародних гравців цього ринку, більшість з яких продовжує сплачувати податки та виробляти продукти, тим самим підтримуючи російський режим.

«Після повномасштабного російського вторгнення до України ми не могли свідомо продовжувати діяльність у росії. Ті, хто продовжує там працювати, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки, але насправді їх діяльність сприяє нарощенню військового потенціалу агресора. Ми ж вважаємо за краще зосередитися на продовольчій безпеці України та решти світу й закликаємо фермерів бути відповідальними під час вибору продукції», – говорить керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

Нова комунікація Corteva Agriscience передбачає додавання слогану «Тільки з Україною» поруч із логотипом компанії, що застосовуватиметься в усіх інформаційних матеріалах, рекламних зображеннях, каталогах, етикетках тощо.

«В цій кампанії ми говоримо про патріотичну позицію, з якою Україна прямує до перемоги, і цю позицію повинні мати не лише громадяни України, а й компанії, які тут працюють. Що найважливіше: за нашими словами стоять реальні справи. Наші цінності – основа всього, що ми робимо, а наша репутація допомагає українським фермерам почувати себе ще більшими патріотами у бізнесі», – додав Сергій.

 

Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана зокрема й за одним із найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®. На початку березня 2022 р. компанія оголосила про припинення комерційних операцій в росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора. Фінансові наслідки для компанії, пов’язані з цим кроком, становили $45 млн лише в другому кварталі 2022 р. Від початку цієї трагічної війни Corteva вжила всіх можливих заходів для підтримки та захисту своїх українських колег та їхніх сімей, клієнтів і громад, та підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 46 млн грн станом на початок вересня 2022 р. Також компанія планує дальше розширення свого бізнесу в Україні, зокрема збільшення інвестицій у виробництво та сталі технології і надання українським аграріям розширеного доступу до інноваційних засобів захисту рослин та насіння, що своєю чергою посилить продовольчу безпеку та підтримає українську економіку.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Corteva Agriscience сприятиме відновленню жіночого фермерства у військовий час

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Corteva Agriscience профінансувала створення центру лікування дітей із вродженими вадами серця