Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати експорт насіння кукурудзи з України в Європейський Союз, попри військові дії, що повномасштабно розгортаються на території країни. Станом на початок серпня відвантажено 3000 т насіння. Очікується, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить торішній обсяг.

Попри складнощі, спричинені воєнною агресією росії проти України, виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області продовжує працювати. В перші тижні війни виробництво було призупинено з міркувань безпеки, але за ініціативою самих співробітників через деякий час діяльність заводу відновили, щоб мати змогу забезпечити фермерів критично важливим для проведення посівної насінням найсучаснішої генетики Corteva, адже головними пріоритетами компанії були й залишаються робота заради продовольчої безпеки.

«Від аграрного сектора України залежить продовольча безпека в багатьох регіонах світу, що переконливо доводять наслідки війни, розв’язаної росією, яка заблокувала українські порти, унеможливила експорт українського зерна та зробила реальним голод для багатьох країн світу. Зокрема, виробництво аграрної продукції в частині країн, залежить від виробленого в Україні високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику. Останні роки Corteva нарощувала експорт і тому навіть за умов війни, коли логістика вкрай ускладнена, порти блоковані, а дороги небезпечні, ми зробили все, щоб переналаштувати логістичні ланцюги й забезпечити постачання до інших країн. У нас це вийшло – впродовж літа фермери багатьох країн ЄС дістали українське насіння кукурудзи бренда Pioneer® через налагоджені канали в Румунії та Угорщині», – каже керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

За умов широкомасштабної війни рф проти України, щоб не наражатися на небезпеку, компанія відмовилася від постачання насіння українського виробництва наземним шляхом до країн Закавказзя та Середньої Азії. Натомість максимально розширила можливості постачання до ЄС. На виробничих лініях заводу Corteva в Україні впроваджено високі стандарти виробництва насіння, які дають змогу виробляти продукт, що відповідає всім критеріям якості, прийнятим в Європейському Союзу. Насіння контролюється за багатьма показниками на всіх стадіях виробництва — від поля до мішка, та відповідає максимальним вимогам як українських, так й іноземних аграріїв, які обирають генетику Corteva за її високі показники врожайності навіть за складних умов вирощування.

На знак підтримки українців Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР ухвалила рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних і гуманітарних проєктів підтримки.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience: «Тільки з Україною!»

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience сприятиме відновленню жіночого фермерства у військовий час

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Corteva Agriscience профінансувала створення центру лікування дітей із вродженими вадами серця

Corteva Agriscience представила новий двокомпонентний інсектицид Джеронімо™ для зернових і ріпаку

Угода Corteva Agriscience та STI Biotechnologie виводить на європейський ринок стимулятор ґрунту на основі мікробів