Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Канади вже почала проєкт на $40 млн, на меті якого є розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ в Україні, інформує пресслужба організації.

Очікується, що завдяки ініціативі можна буде забезпечити зберігання додаткових 2,4 млн. тонн зерна у 2022-2023 роках + відповідна технічна підтримка та обладнання.

«Завдяки фінансуванню, наданому Міністерством закордонних справ Канади, ФАО надасть кошти для тимчасового і постійного зберігання зерна, включаючи поліетиленові рукави для зберігання зерна, вантажно-розвантажувальне обладнання та довгострокові модульні сховища, орієнтовані на малі та середні фермерські господарства в 15 областях», — заявив глава офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє.

За словами посадовця, ФАО закупить лабораторне обладнання до $2 млн. для підтримки 6 стратегічних лабораторій для проведення тестувань для виявлення хвороб тварин відповідно до Правил безпечної торгівлі Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин. Варто зазначити, що за підтримки Японії ФАО виділила $17 млн. для України на збереження майбутнього врожаю і забезпечення зерноекспорту.

15 червня 2022 року з’явилися дані, що Сполучені Штати та європейські союзники працюють над вивезенням зерна з України залізничним шляхом, і що на українському кордоні ведеться будівництво зерносховища.

 

 

Пропонуємо:

У нас з’явиться офіс FAO

Україна отримала від ЄС черговий транш

Албанія направила грошову допомогу Україні

ФАО разом з ВАР нададуть допомогу свинарям

Сучасний зерновий термінал мають звести на Буковині

FAO: Світові ціни на продовольство помітно знизились

Україна та Канада більш тісно співпрацюватимуть в АПК

Угорщина пропонує свою допомогу в експорті українського зерна

ФАО та Мінагро оприлюднили отримувачів рукавів для зерна

Всесвітня продовольча програма зацікавлена у співпраці з Мінагро

ФАО переглянула макропрогноз виробництва зерна у бік зниження

Наш експорт: уряд Австралії висловив зацікавленність у співпраці з Україною

Українські аграрії отримають рукави для зберігання врожаю, стартував другий етап

Мінагро працює над організацією мобільних сховищ для збереження врожаю

Національний перевізник запропонував везти зерно через Сербію та Чорногорію

Ініціатива AGRI Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) допоможе зберегти 1,5 млн. т. зерна і посилити глобальну продовольчу безпеку