Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Канади вже почала проєкт на $40 млн, на меті якого є розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ в Україні, інформує пресслужба організації.

Очікується, що завдяки ініціативі можна буде забезпечити зберігання додаткових 2,4 млн. тонн зерна у 2022-2023 роках + відповідна технічна підтримка та обладнання.

«Завдяки фінансуванню, наданому Міністерством закордонних справ Канади, ФАО надасть кошти для тимчасового і постійного зберігання зерна, включаючи поліетиленові рукави для зберігання зерна, вантажно-розвантажувальне обладнання та довгострокові модульні сховища, орієнтовані на малі та середні фермерські господарства в 15 областях», — заявив глава офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє.

За словами посадовця, ФАО закупить лабораторне обладнання до $2 млн. для підтримки 6 стратегічних лабораторій для проведення тестувань для виявлення хвороб тварин відповідно до Правил безпечної торгівлі Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин. Варто зазначити, що за підтримки Японії ФАО виділила $17 млн. для України на збереження майбутнього врожаю і забезпечення зерноекспорту.

15 червня 2022 року з’явилися дані, що Сполучені Штати та європейські союзники працюють над вивезенням зерна з України залізничним шляхом, і що на українському кордоні ведеться будівництво зерносховища.

 

 

Пропонуємо:

Албанія направила грошову допомогу Україні

ФАО разом з ВАР нададуть допомогу свинарям

Сучасний зерновий термінал мають звести на Буковині

Угорщина пропонує свою допомогу в експорті українського зерна

Всесвітня продовольча програма зацікавлена у співпраці з Мінагро

Мінагро працює над організацією мобільних сховищ для збереження врожаю

Національний перевізник запропонував везти зерно через Сербію та Чорногорію