Найбільший у світі контрактний виробник електроніки Тайванський Foxconn заявив, що на початку 2023 року він виготовлятиме безпілотні електричні трактори для каліфорнійської компанії Monarch Tractor на своєму заводі в Лордстауні (штат Огайо).

Monarch Tractor підписав угоду з Foxconn на виробництво електричного трактора Monarch MK-V та акумуляторних блоків на заводі.

Співзасновник та генеральний директор Monarch Правін Пенмеца працював на автомобільному ринку на початку своєї кар’єри, йому не чужий автомобільний ланцюжок постачань на Середньому Заході. Підприємство Foxconn, яке розташоване поблизу Лордстауна у східному штаті Огайо, може похвалитися масштабованим виробничим приміщенням площею приблизно 6,2 млн. квадратних футів. Протягом 50 років підприємство виробляло автомобілі General Motors. Серед інших відомих клієнтів Foxconn на підприємстві — Apple та компанія з виробництва електровантажівок Lordstown Motors.

Повномасштабне виробництво серії MK-V від Monarch Tractor запланували розпочати на заводі в Лордстауні в першому кварталі 2023 року. Це відбудеться після виробництва серії Monarch’s Founder у четвертому кварталі 2022 року на заводі Monarch Tractor у Ліверморі (Каліфорнія).

 

*за інформацією з відкритих джерел

 

 

Пропонуємо:

ТОП-5 техніки, що дивує (ФОТО, ВІДЕО)

Monarch: полностью электрический трактор Smart

На ринку з’явився трактор від New Holland, який працює на метані

Невеликі агрогосподарства звернули увагу на No-Till та китайські трактори