Уряд затвердив порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії РФ. Допомога надаватиметься сільськогосподарським виробникам за понесені витрати на польові роботи, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, утримання корів, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витрат. Порядок використання фіндопомоги розробило Міністерство аграрної політики та продовольства України. Загальна сума програми складає 1,5 млрд. грн.

Проєкт призначений для аграріїв, які у своєму обробітку мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або у господарстві яких налічується 3-100 корів. Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу. Грошова допомога (3100 грн) виплачуватиметься за один гектар сільськогосподарських угідь (не більше 372 тис. грн), а також (5300 грн) — за вирощену дійну корову (не більше 530 тис. грн).

Варто зазначити, що за рахунок того, що підтримка надаватиметься фермерським господарствам та іншим виробникам с/г продукції, зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі, процедуру подачі заявок значно спрощено. Допомогу отримуватимуть через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Подати заявку можна з 1 вересня 2022 року.

 

 

Пропонуємо:

ФАО разом з ВАР нададуть допомогу свинарям

В Україні створили віртуальний музей аграрних мемів

Шмигаль оголосив суму збитків від війни станом на сьогодні

З’явився мануал, як отримати допомогу ВПО від ООН у відділеннях Нової пошти

ЄБРР та «Райффайзен Банк» профінансують одного з найпотужніших виробників дріжджів в Україні

Lidea передала благодійну допомогу на суму більш ніж 18 млн. грн аграріям Північно-Східного регіону