256 підприємств, які виготовляють соціально важливі продовольчі товари, беруть участь у торгах на енергетичній біржі з продажу газу власного видобутку на лютий.

Торги проводять відповідно до урядової постанови №19 від 12.01.2022 “Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість”.

Задля участі потрібно було подати заявку до розгляду комітету з нагляду, створеного при Міненерго на затверджену електронну адресу gas.auction@mev.gov.ua.

30 грудня 2021 р. Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1433 “Про затвердження переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках”. Документ зобов’язує газовидобувні компанії реалізувати на біржі 20% газу, видобутого в Україні у період дії карантину, але не довше, ніж до 1 травня 2022 року. Постанова обмежує націнку на український газ в межах 24%.

 

 

Пропонуємо:

На фермах свинарі почали відмовлятися від газу

«Укрзалізниця» запланувала нові аукціони, продаватиме зерновози

Вперше у столиці іде робота над проведенням електронних земельних торгів

Газ дешевше: Мінагрополітики пообіцяло підтримати виробників соціальної продукції