“Укрзалізниця” звернула увагу бізнес-кол на перспективу чорногорського порту Бар, про що йдеться у повідомленні центру транспортної логістики української держкомпанії з посиланням на інформацію, отриману посольством України в Чорногорії.

Зазначається, що потужність порту Бар становить близько 5 млн. тонн/рік, втім в середньому використовується тільки близько 50% його можливостей.

Що є в порті: термінал для сухих насипних вантажів, термінал для рідких вантажів, а також термінал для контейнерів, генеральних вантажів та вантажів для ролкерних перевезень.

Термінал для сухих насипних вантажів використовують для перевалки і зберігання сипучих вантажів і зерна. Довжина оперативної берегової лінії становить 554 метри, глибина води – до 14 метрів, площа відкритого складу – 5 га.
Для перевалки використовуються три перевантажувальні мости вантажопідйомністю по 12 тонн кожний та мобільні портові крани: LHM 550 вантажопідйомністю 144 тонн, LHM 420 вантажопідйомністю 124 тонни, перевірена осадка становить 12,8 метра.

Термінал для рідких вантажів спеціалізується на перевалці нафти, нафтопродуктів та інших рідких вантажів, має глибину акваторії 13,5 метра, 23 резервуари загальною місткістю 116 тис куб. м. (належать компаніям Jugopetrol і Montenegrobonus).

Ще один термінал використовується для перевалки та зберігання вантажів ro-ro, генеральних вантажів і контейнерів. Він має холодильну камеру корисною площею 7800 квадратних метрів з різними температурними режимами (від -25°C до +13°C) та універсальні склади.

Зокрема, там є спеціалізовані склади для зберігання вантажів 1 класу IMO й холодильна установка, розташована в безпосередній близькості від операційного узбережжя, де можна зберігати продукти глибокої заморозки (м’ясо й рибу). Місткість зберігання становить 4500 тонн. Доставка товару можлива автомобільними та залізничними вагонами.

В портовій зоні є силос ємністю 30 тисяч тонн, з млином і системою ущільнення та палетування, а також 8,5 га виробничо-торговельної та бізнес-зони з середньою площею ділянок 3000 квадратних метрів.

“Чорногорська сторона висловила зацікавленість у налагодженні співпраці з Україною щодо використання можливостей порту для перевалки і транспортування товарів”, – зазначає УЗ.

Порт Бар співпрацює з експедиторськими компаніями із Сербії. За даними представника сербської експедиторської компанії Panšped, компанія готова сприяти налагодженню логістичного маршруту з України до Бару. Окрім цього Panšped здатна задіювати вільні вагони сербської залізниці.

 

 

Пропонуємо:

Зерно залізницею: скільки експортовано

ФАО та Канада допоможуть Україні з зерносховищами

До семи країн прямують 12 суден з українським зерном

Перший український корабель із зерном опинився біля берегів Туреччини

З Чорономорська до Туреччини вирушили ще 2 кораблі з українським продовольством