Навіть незважаючи на високу ціну на внутрішньому ринку і зниження вартості на ринку ЄС, експорт української селітри буде поновлено у січні 2023 року, інформує «Інфоінудстрія» з посиланням на власні джерела.

Експерти зазначають, що впродовж трьох місяців спостерігався лише експорт вапнякової селітри та карбаміду.

«Експорт селітри відбувався до червня 2022 року. Загалом Україна експортувала тільки 12,4 тис. тонн селітри в 2022 році. Головним і єдиним експортером селітри в 2022 році був і залишається ПАТ «Рівнеазот», – додали експерти.

В січні експорт має активізуватись, втім внутрішній український ринок зараз у пріоритеті.

 

 

Пропонуємо:

Канада зацікавилась у продажі добрив в Україну

Підсумки року по добривам: попит значно скоротився

Стало відомо, скільки добрив вироблено на заводах OSTCHEM

На внутрішньому ринку України змушені знижувати ціни на аміачну селітру