Оприлюднено виробничі результати 2022 року підприємства ”Рівнеазот”, яке входить до складу Group DF, OSTCHEM, йдеться на facebook сторінці Group DF.
Зокрема минулоріч підприємства азотного холдингу Групи в Україні виготовили 1,75 млн. тонн міндобрив. З цієї кількості 1,117 млн. тонн мінеральних добрив виготовив черкаський «Азот», а ПрАТ «Рівнеазот» — 0,592 млн. тонн.
Що виготовляли заводи:
– аміачну селітру;
– карбамід;
– КАС;
– ВАС.
«Цей рік — ще одна перевірка на міцність нашого бізнесу. Незважаючи на всі випробування, які принесла війна бізнесу у 2022 році, наші заводи виконали свої зобов’язання перед фермерами та перед великими агрохолдингами і сьогодні продовжують відвантажувати готову продукцію, залишаючись важливою ланкою у забезпеченні продовольчої безпеки країни», — заявив керівник азотного бізнесу OSTCHEM Сергій Павлючук.
Пропонуємо:
Накладено арешт на добрива з Росії та Білорусі
Канада зацікавилась у продажі добрив в Україну
Підсумки року по добривам: попит значно скоротився
Півроку Сумихімпром вимушено простоював, і ось запрацює
Наша країна відновлює зовнішні постачання аміачної селітри
На внутрішньому ринку України змушені знижувати ціни на аміачну селітру
Сольський звернув увагу на вплив високих цін на добрива та сівозміну в наступному сезоні
