Оприлюднено виробничі результати 2022 року підприємства ”Рівнеазот”, яке входить до складу Group DF, OSTCHEM, йдеться на facebook сторінці Group DF.

Зокрема минулоріч підприємства азотного холдингу Групи в Україні виготовили 1,75 млн. тонн міндобрив. З цієї кількості 1,117 млн. тонн мінеральних добрив виготовив черкаський «Азот», а ПрАТ «Рівнеазот» — 0,592 млн. тонн.

Що виготовляли заводи:

– аміачну селітру;

– карбамід;

– КАС;

– ВАС.

«Цей рік — ще одна перевірка на міцність нашого бізнесу. Незважаючи на всі випробування, які принесла війна бізнесу у 2022 році, наші заводи виконали свої зобов’язання перед фермерами та перед великими агрохолдингами і сьогодні продовжують відвантажувати готову продукцію, залишаючись важливою ланкою у забезпеченні продовольчої безпеки країни», — заявив керівник азотного бізнесу OSTCHEM Сергій Павлючук.

 

 

Пропонуємо:

Накладено арешт на добрива з Росії та Білорусі

Канада зацікавилась у продажі добрив в Україну

Підсумки року по добривам: попит значно скоротився

Півроку Сумихімпром вимушено простоював, і ось запрацює

Наша країна відновлює зовнішні постачання аміачної селітри

На внутрішньому ринку України змушені знижувати ціни на аміачну селітру

Сольський звернув увагу на вплив високих цін на добрива та сівозміну в наступному сезоні