У світі агро багато дивовижного та цікавого. Наприклад, є така неймовірна агротехніка, яка здатна перевернути уявлення про сільське господарство. Пропонуємо відволіктись від сумних реалій.

John Deer F441M

Універсальний прес-підбирач чудово працює у стислий термін. Оператор однією машиною може прибирати всі види культур. Не злякає солома, що вислизає, або короткий липкий силос: підбирач працює надійно, що викликає повагу і навіть більше – принаймні вдячність.

Strawmaster

Машина прибирає залишки соломи на полях, причому навіть лляної, та ще й займається прополюванням бур’янів. Все це стало можливим завдяки запатентованій технології легкого тиску, що діє у кожній бороні Strawmaster. Тиск регулюється за допомогою гідравлічного керування від 0 до 862 кілограмів на одну секцію, у кожній бороні. Крім того, у машині встановлено додаткові гідравлічні циліндри. З ними здійснюється синхронізація регулювання кута та забезпечується постійний тиск. Усі операції, пов’язані з налаштуванням, виконуються одразу з кабіни оператора.

Tanco 1320

Дуже швидка і вельми стабільна пакувальна причіпна машина, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку. Завдяки запатентованій телескопічній системі cut and start здатна розширюватись утричі, робота з плівкою та обрізка проводиться легко, система надійна. Високі стандарти забезпечує гідравлічна система регулювання швидкості, процес обмотувального важеля можна змінювати в часі, обмотка може відбуватися плавно і без зайвих вібрацій, що подовжує термін служби машини.

Plastic Mulch Layer 2550

Укладач плівки та тунелів відмінно справляється із завданням мульчування ґрунту плівкою або укривним матеріалом. Крім того, укладає стрічки для крапельного зрошення. Машину можна налаштовувати, змінювати колеса, регулювати висоту. За допомогою такого агрегату можна садити ягоди або кукурудзу, розсаду та навіть формувати грядки.

Big Bud 747

Big Bud 747 був випущений у 1977 році. Тоді він оцінювався десь у межах $300 тис, на сьогодні його ціна вже близько $1,5 млн. Довгий час залізний велетень стояв у музеї через те, що виробник шин для цієї машини збанкрутував, ніхто не робив потрібні шини шириною 1, 4 м.

Загалом це найбільший сільськогосподарський трактор. Після довгого простою його вивели на поля у штаті Монтана з високопродуктивним чизельним плугом із робочою шириною захвату 24 метри. Big Bud 747 є найбільшим сільськогосподарським трактором у світі вже 40 років. Машина може похвалитися шістнадцятициліндровим дизельним двигуном об’ємом 24 літри та потужністю 1100 кінських сил, а також приводом із двома турбонагнітачами. Об’єм паливного бака – близько 4 тис. літрів.

 

 

Пропонуємо:

ТОП-5 техніки, що дивує (ФОТО, ВІДЕО)

ТОП-добірка дитячих пісень про агро (ВІДЕО)

Китайські навантажувачі з’явилися в Україні

Україна значно скоротила імпорт сільгосптехніки

На ринку з’явився трактор від New Holland, який працює на метані

На час воєнного стану дозволено реєстрацію застарілої сільгосптехніки

Сільгосптехніка в Україні реєструватиметься за спрощеною процедурою