На світовий ринок вийшов метановий трактор New Holland, який було представлено у вигляді концепту на виставці Agritechnica у 2019 р.

Трактор T6 Methane Power могли придбати клієнти з країн Бенілюксу, Великобританії, Італії, та Франції у 2021 році. А сьогодні його можуть придбати геть всі країни світу.

New Holland користується досвідом свого побратима за концерном Iveco. Компанія почала виробляти трактор T6.180 Methane з газовим двигуном. Інноваційний та енергонезалежний трактор є гордістю компанії New Holland.

6-циліндровий двигун залізного коня може працювати виключно на газі. Його максимальна потужність і обертовий момент ідентичні дизельному аналогу.

Транспортується метан у вигляді CNG (стислий природний газ) у семи вбудованих балонах під тиском (185 л/32 кг). Трактор можна вдосконалити додатковою опцією: розширювачем діапазону, що вміщує ще 270 л/47 кг. Його можна встановити спереду машини. Запасу енергії має вистачити на три-шість годин роботи.

Якщо є власне виробництво або переробка газу T6.180 Methane Power може працювати на переробленому біогазі з вмістом метану не менше 83%.

 

 

Пропонуємо:

ТОП-5: агротехніка, яка здатна дивувати (ФОТО)

Китайські навантажувачі з’явилися в Україні

Foxconn будуватиме автономні електротрактори

Monarch: полностью электрический трактор Smart

Помер Райнхольд Клаас, піонер зернозбиральних комбайнів

Невеликі агрогосподарства звернули увагу на No-Till та китайські трактори

Законодавча колізія: Мінекономіки унеможливило купівлю та реєстрацію тракторів