Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до Мінекономіки України з проханням дозволити військовозобов’язаним чоловікам 18-60 їздити за кордон у бізнесвідрядження. Наголошується, що вони мають корисні контакти з міжнародними партнерами, що особливо важливо в умовах воєнного стану.

На сайті УКАБ оприлюднено відповідне звернення до першого віцепрем’єр-міністра України та міністра економіки Юлії Свириденко.
«УКАБ закликає передбачити дієвий механізм для короткострокового виїзду за кордон уже заброньованих військовозобов’язаних громадян України відповідно до постанови в умовах правового режиму воєнного стану, а також передбачити можливість разового бронювання військовозобов’язаних для перетину кордон з метою бізнес поїздок на короткий час і з обов’язковим гарантуванням від компанії повернення таких працівників», – йдеться в тексті асоціації.

Нагадують також, що в Україні фактично неможливий виїзд за кордон військовозобов’язаних громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років у відрядження.

«Бізнесу також потрібно й надалі заявляти про себе, продовжувати розвиватися та функціонувати, адже сільське господарство та агропродовольчий сектор є життєво важливими для гарантування продовольчої безпеки в рамках воєнного стану, експортних та імпортних операцій, що, у свою чергу, стимулює надходження валюти», – йдеться у зверненні на сайті.

 

 

Пропонуємо:

Заклик аграріїв щодо оподаткування

За прозорість бронювання аграрних фахівців!

Ощадбанк кредитуватиме релокацію бізнесу

Мінагро допоможе підприємствам з передачею землі для релокації бізнесу

УКАБ звернувся до прем’єра з проханням продовжити відстрочки аграріям

Аграрні асоціації просять уряд удосконалити процедуру бронювання працівників

Військовозобов’язаним можуть дозволити міжнародні відрядження? Роботодавці просять