Блокада українських портів має припинитись, російська сторона має припинити підрив світової продовольчої безпеки, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у розмові з главою МЗС Ліберії Ді Максвелом Кемаєм.

Посадовець вказав, що Україна докладає максимальних зусиль для постачань агропродукції на африканські ринки.

“Поговорив із моїм ліберійським колегою Ді Максвелом Кемаєм. Вдячний за підтримку Ліберії в рамках ООН. Україна робить усе можливе, щоб експортувати продукти харчування на африканські ринки, але Росія має припинити незаконну блокаду українських морських портів та припинити підрив глобальної продовольчої безпеки”, – повідомив Кулеба у своєму твіттері.

Глава МЗС України повідомив також, що домовився з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Берліні спільно працювати з доставки українського продовольчого експорту в Африку та Азію.

“Зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Берліні. Більше зброї та іншої підтримки направляється в Україну. Домовилися разом працювати над тим, щоб український продовольчий експорт дістався до споживачів в Африці та Азії. Вдячний колезі та США за лідерство і непохитну підтримку”, – інформує Кулеба.

 

 

Пропонуємо:

Відновлено експорт м’яса з України

США з Європою допоможуть Україні експортувати зерно

Шмигаль звітує про збільшення обсягу експорту агропродукції

Альтернативна логістика: Україна налагодила нові експортні напрямки

Блінкен заявив про глибоке розчарування країн від російської погрози щодо зерна

Кулеба закликав протидіяти російському наративу та не піддаватися на продовольчий шантаж