Почали відправляти зерно нового врожаю з портів Одеси, повідомив представник ОВА Сергій Братчук.
«Інтенсивність експорту сільгосппродукції з України продовжує зростати, насамперед портами Великої Одеси. Якщо порівняти експорт вантажів у поточному році, то за півтора місяця вони перевезені закордонним замовникам більше, ніж залізничним та річковим транспортом за півроку», – заявив Братчук.
Він наголосив, що з порта Одеси вийшов черговий балкер з зерном, а ще дев’ять перевіряють експерти.
Нажаль, обсяги перевалки зерна, які були до війни, на сьогодні досягти навряд чи можна, визнає посадовець.
Пропонуємо:
Ще 4 кораблі з зерном вийшли з портів Великої Одеси
Кабмін спростив процедуру фумігації зерна: є рішення
В Мінагро відзвітували про покупців української пшениці
«Укрзалізниця» збільшила обсяг експортних перевезень зерна
Зерна у світі значно поменшало, досягнуто десятирічного мінімуму
Обсяг зовнішніх постачань українського зерна дунайськими портами істотно збільшився
Врожай у світі, ціни, запаси, конкуренція, біогазові установки: дайджест
