Почали відправляти зерно нового врожаю з портів Одеси, повідомив представник ОВА Сергій Братчук.

«Інтенсивність експорту сільгосппродукції з України продовжує зростати, насамперед портами Великої Одеси. Якщо порівняти експорт вантажів у поточному році, то за півтора місяця вони перевезені закордонним замовникам більше, ніж залізничним та річковим транспортом за півроку», – заявив Братчук.

Він наголосив, що з порта Одеси вийшов черговий балкер з зерном, а ще дев’ять перевіряють експерти.

Нажаль, обсяги перевалки зерна, які були до війни, на сьогодні досягти навряд чи можна, визнає посадовець.

 

 

Пропонуємо:

Ще 4 кораблі з зерном вийшли з портів Великої Одеси

Кабмін спростив процедуру фумігації зерна: є рішення

В Мінагро відзвітували про покупців української пшениці

«Укрзалізниця» збільшила обсяг експортних перевезень зерна

Зерна у світі значно поменшало, досягнуто десятирічного мінімуму

Обсяг зовнішніх постачань українського зерна дунайськими портами істотно збільшився

Врожай у світі, ціни, запаси, конкуренція, біогазові установки: дайджест