Бомбардування нафтобаз вплинуло на логістичні процеси, які ускладнилися, ціни на пальне підвищились, і це не могли не помітити агровиробники, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Аграрії та трейдери зберігають частину дизелю у цистернах, яких не вистачає для транспортування пального. На сьогодні аграрії закуповують пальне на найближчі тижні, а не на кілька місяців наперед. Пальне для аграріїв поставляють трейдери, ціни на яке вищі, ніж до війни.

Експерт «Консалтингової компанії А-95» Сергій Куюн під час інформаційного телемарафону заявив про дефіцит пального в Україні та заявив, що не всі заправні станції взмозі забезпечити паливо у повному обсязі, та найбільшою проблемною позицією є дизпальне. Водночас активувався попит селян на пальне, почалися весняні роботи.

Через воєнну агресію країн-сусідок Україна перестала купляти російське та білоруське пальне, купляє виключно з європейських країн. Експерт прогнозує, що нестача бензинів і дизелю відчуватиметься дуже довго, а ситуація з автогазом буде складною.

 

 

Пропонуємо:

Після страйку – до портів

Ціни на пальне підвищилися, АЗС відкоригували ціни

Аграрії Одещини відчувають дефіцит пального, Мінагро має рішення

Ціни на бензин та дизель злетять до неба? Держрегулювання скасовано

Україна разом із союзниками відслідковує рух танкерів із російською нафтою

Дороге паливо: науковці закликають аграріїв економити та впроваджувати прогресивні технології обробітку ґрунту