Аграрії країни відчувають гострий дефіцит пального. Директорка Департаменту  аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова зазначила, що потреба аграріїв Одеської області в дизпальному становить 32 тис. тонн, у бензині – 6,5 тис. тонн, проте забезпечені на 46%. Вона працює над розв’язанням цієї проблеми.

«Моніторимо всі джерела постачання. Аграріїв, які подали свої заявки до нашого департаменту про свої потреби у пальному, ми інформуємо, про його надходження, тож вони можуть зв’язатися із трейдерами і придбати цей ресурс за ринковими цінами, верхня стеля яких обмежена державою», — заявила Алла Стоянова.

Директорка Департаменту  аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА також повідомила, що Мінагропрод також працює над розв’язанням цієї проблеми. На сайті відомства запроваджено спеціальну платформу, аграрії заходять, реєструються, вказують, яких ресурсів їм бракує для вирощування тієї чи іншої культури. Міністерство узагальнює цю інформацію і вживає відповідних практичних заходів.

 

 

Пропонуємо:

Ціни на пальне підвищилися, АЗС відкоригували ціни

Здорожчало пальне через складну логістику – Мінагро

Держава повністю компенсує аграріям відсотки по кредитах

Ціни на бензин та дизель злетять до неба? Держрегулювання скасовано

Насіннєва асоціація України назвала потреби аграріїв у період посівної 2022

Роман Лещенко повідомив про кроки влади та Мінагро для підтримки аграріїв

Швейцарський хімічний концерн зацікавився Україною, створюватиме біопаливо

Нам наука: модифіковані дріжджі здатні виробляти етанол з кукурудзяних стебел та залишків

Дороге паливо: науковці закликають аграріїв економити та впроваджувати прогресивні технології обробітку ґрунту