В Укрзалізниці можуть підвищити ціни на оренду зерновозів у березні, принаймні розглядається така можливість, про що заявив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов на нараді з зерновиками.

Він вказав на високий відсоток утилізації зерновозів компанії (понад 85%) та повідомив, що не виключається підвищення ставок на використання у березні +100 грн до існуючої ціни 2100 грн/доба. До речі, на окремих торгах на маршрутні відправки у березні підвищена ставка вже передбачена в оголошенні.

Ткачов вказав, що у лютому були три раунди торгів з розподілу зерновозів, 2 лютого розіграли маршрутні відправки на 10—15 лютого, з 1650 заявлених зерновозів реалізовано всі, середньозважена ставка –  2418 грн. Впродовж двох днів проведено аукціони щодо групових відправок, період той самий, розіграно 100% (750 вагонів), середньозважена ставка – 3147 грн.

Реалізація знизилася на торгах 9 лютого щодо маршрутних відправок на період з 16 по 20 лютого до 94,6% (1750 вагонів із 1850 виставлених), до 2479 грн зросла середня ставка. Посадовець зазначив також, що планується покращити клієнтоорієнтованість Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, є плани внести зміни до тексту додатка 1-5, переглянути питання резервування та навіть не виключається пом’якшення штрафних санкцій.

 

 

Пропонуємо:

УЗ має намір заробити на війні

Укрзалізниця стала менше перевозити зерна

«Укрзалізниця» оголосила торги на відправлення зерновозів

УКАБ: Аукціони УЗ на зерновози – це штучний дефіцит

УЗ оголошує нові аукціони на відправлення у зерновозах

Укрзалізниця нагадує про експорт продукції з доданою вартістю

«Укрзалізниця» запланувала нові аукціони, продаватиме зерновози

Укрзалізниця вводить обмеження на транспортування міндобрив з Білорусі

Пропускна спроможність зернових терміналів на кордонах України залишається невисокою

Укрзализныця намерена координировать перевозки зерна, так как зерновозов может и не хватить