Укрзалізниця анонсувала відновлення проведення аукціонів на зерновози, перші аукціони мають пройти найближчим часом з періодом навантаження з 1 липня 2022 року, інформує пресслужба Українського Клубу Аграрного Бізнесу.

В асоціації звернули увагу, що на заміну визначеної ставки користування вагонами-зерновозами вже заплановані аукціони, мета яких розігрувати обмежений ресурс серед учасників ринку та істотно підвищити ставки на перевезення. Проводити аукціони на інші типи вагонів на планується.

Експерти підкреслюють, що подібний підхід восени 2021 року вже призводив до штучного дефіциту вагонів, збільшувались ставки користування вагоном з 1000 грн/добу до 6000 грн/добу (х6).

«Після проходження піку потреби вагонів на початку 2022 року Укрзалізниця повернулася до фіксованої ставки – на рівні близько 2100 грн/вагон-зерновоз за добу. Укрзалізниця володіє найбільшим парком вагонів і фактично є індикатором ціноутворення для інших власників вагонів. Очевидно, що недоотримання своїх доходів Укрзалізниця збирається частково компенсувати за рахунок аграріїв. Натомість залишається питання преференційних тарифів і вартості користування вагонами для перевезення руди, вугілля, будівельних матеріалів та інших позакласних вантажів та вантажів 1 класу, перевезення яких і до повномасштабної війни приносили УЗ збитки», – йдеться у тексті повідомлення.

Асоціація не підтримує практику аукціонів УЗ на зерновози, коли в країні воєнний стан. Такий підхід в асоціації назвали недоречним. УКАБ закликає учасників ринку бойкотувати участь в таких аукціонах.

 

 

Пропонуємо:

УЗ має намір заробити на війні

Зерновози: Укрзалізниця розглядає підвищення цін

Зернова логістика в Україні стрімко здорожчала

«Укрзалізниця» запланувала нові аукціони, продаватиме зерновози

«Укрзалізниця» має намір в наступному році побудувати 50 зерновозів