Щоб допомогти постраждалим від російської агресії фермерам України провести посівну-2022, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience передала безкоштовно близько 3000 посівних одиниць кукурудзи та соняшнику українським сільгоспвиробникам із постраждалих територій для забезпечення продовольчої безпеки в громадах.

Насіння дістали понад 40 малих і середніх фермерських господарств Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Житомирської і Чернівецької областей, які найбільше постраждали від дій російських агресорів або через нестачу обігових коштів не могли розпочати польовий сезон.

«Corteva тісно підтримує зв’язок із фермерами, тож ми добре розуміємо їх потреби та проблеми, й із початком повномасштабної війни не могли оминути ситуації, в яких опинилися наші клієнти на деокупованих, прифронтових і навіть умовно безпечних територіях, які через військові руйнування та економічні складнощі не мали змоги сіяти. Тому ми передали наше насіння тим фермерам, які цього найбільше потребували, щоб вони могли провести сезон», – каже керівник відділу прямих продажів Corteva Agriscience в Україні Ігор Комнатний.

Фермери високо оцінили допомогу від Corteva та з глибокою повагою ставляться до чіткої позиції керівництва щодо безумовної підтримки України й припинення роботи компанії на ринку рф. «Чимала частина нашого земельного банку була під окупацією, постраждали наші сільгоспбаза та паливна база. Крім того, навіть якійсь час після окупації ми не мали змоги завезти насіння для сівби. Якби не допомога Corteva, цьогоріч ці поля стояли би порожніми. Я напрочуд ціную таке ставлення нашого давнього партнера, адже не перший рік сію насіння бренду Pioneer® й особисто мені дуже важливо, що о цій лихій порі вони підтримують українське фермерство, а не російську економіку», – розповідає Валерій Макуха, керівник ФГ «Інтер-Агро-База» в смт Сосниця, Чернігівської області.

«Ми планували придбати насіння в березні, але через війну на момент посівної у нашого господарства не було коштів – не могли реалізувати продукцію, нас відмовлялися кредитувати. Лише завдяки допомозі Corteva господарство провело сівбу соняшнику на запланованих площах, і це свідчить про них як про партнерів, на яких насправді можна покластися в складні часи», – говорить Олександр Волок, голова СФГ «Лаванда» з Дніпропетровської області.

«Наша команда Corteva категорично засуджує війну як спосіб вирішення розбіжностей і, вважаючи людське життя найбільшою цінністю, робить усе, щоб підтримати Україну. Ми вважаємо фермерів нашими партнерами та готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх в ці складні часи, коли рф робить усе для знищення продовольчих ланцюжків у регіоні та, відповідно, для знищення українського агросектору. Ми працюємо пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – заявив Ігор Комнатний.

За умов повномасштабної війни компанія всебічно підтримує Україну – однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР ухвалила рішення вийти з російського ринку й, уже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф і зосередилася на забезпеченні посівної кампанії в Україні, допомозі фермерам і підтримці вразливих верств суспільства. Зокрема задля зміцнення та відновлення жіночого фермерства Corteva Agriscience проводить освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2022. Програма сприятиме розвитку антикризових навичок в учасниць і надасть їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 2,5 млн. грн для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

 

 

Пропонуємо:

Українські фермери створюють майбутнє разом із брендом Pioneer®

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Мінагрополітики та Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і дальший розвиток співпраці