Щоб допомогти із забезпеченням їжею українцям на звільнених територіях і на територіях, наближених до лінії фронту, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант інклюзивній пекарні Good Bread, яка після звільнення від окупантів сіл на Київщині та Чернігівщині організувала проєкт для забезпечення постраждалих хлібом. Загалом за підтримки Corteva було спечено близько 7 тисяч буханців хліба, які роздали на звільнених територіях, а також в районі Краматорська (Донецька область).

Good Bread – інклюзивна пекарня, мета якої створити місця для соціалізації та адаптації людей із ментальною інвалідністю (розумовою відсталістю, аутизмом, синдромом Дауна тощо). За три роки існування пекарня задіяла майже 50 осіб і створила унікальне інклюзивне середовище, яке дає змогу людям з інвалідністю ставати справжніми професіоналами своєї справи й досягати успіхів. Corteva вже другий рік поспіль підтримує пекарню і на початку 2022 р. виділила їй грант на виготовлення обідів для людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах без домівок. Проте від початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України, пекарня перейшла на виготовлення хліба для постраждалих українців. Corteva, яка активно підтримує Україну та однією з перших міжнародних компаній чітко заявила про свою позицію, вийшовши з російського ринку, підтримала новий проєкт партнерів.

«Від перших днів широкомасштабної війни росії проти України питання продовольчої безпеки надто загострилося в нашому суспільстві, адже війна – це лихо, яке позбавляє українців життя, майна й доступу до продуктів харчування, надто на окупованих і прифронтових територіях. У Corteva ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми й долучаємося до гуманітарних і благодійних ініціатив, які допомагають постраждалим. Ми розділяємо цінності наших давніх друзів із пекарні Good Bread і пишаємося можливістю підтримувати їх у цій благородній місії», – говорить Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі. 

«Людей, яким потрібен хліб, не стає менше. Ми дізнаємось про нові місця, куди складно доїхати, де живуть переселенці, де постійні обстріли: Чернігівська область, Харківська, Донецька. Там чекають на наш хліб, і ми випікатимемо, поки є люди, яким це потрібно. Ми годуємо людей разом із вами. Самотужки ми би не впорались. Кожен із вас, кожен ваш донат – це хліб. Тому ми дуже вдячні Corteva, завдяки яким ми випекли майже 7000 хлібин. Важливо, коли великий бізнес розуміє свою відповідальність та дотримується в діяльності найвищих етичних принципів, адже лише за умови спільної роботи ми маємо шанси на перемогу», – говорить Владислав Малащенко, засновник пекарні Good Bread.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience: «Тільки з Україною!»

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги»

Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей із прифронтових територій

Corteva Agriscience безкоштовно передала насіння постраждалим від війни фермерам України

Corteva Agriscience профінансувала створення центру лікування дітей із вродженими вадами серця

Corteva Agriscience забезпечила близько 10 000 родин продовольчими наборами та медикаментами в постраждалих від російської агресії регіонах