Попри повномасштабну війну, розв’язану росією проти України, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience в 2022 р. розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України. Метою програми є дослідження потенціалу гібридів ріпаку передової генетики Corteva в умовах України та виявлення можливості для фермерів дістати максимальні результати за різних умов вирощування.

«Corteva як науково дослідницька компанія постійно працює над поліпшенням генетики різних польових культур та повсякчас пропонує фермерам нові гібриди насіння. Щоб краще «відчути» нові гібриди й розуміти, які саме поради з вирощування в кліматичних умовах України краще давати фермерам, ми розпочали цьогоріч детальну наукову програму дослідження ріпаків – аналогічну тим, які раніше започаткували для дослідження гібридів кукурудзи та соняшнику. Відтак ми зможемо підтримати фермерів дістати високі врожаї, чого надто очікує від них весь світ за напрочуд складних умов війни», – каже Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Від перших днів повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Corteva припинила комерційні операції в країні-агресорі та стала однією з перших і небагатьох компаній на аграрному ринку, яка заявила про вихід з ринку рф. Corteva категорично заперечує війну як спосіб вирішення конфліктів і зосередила свою діяльність на максимальній підтримці українського фермерства і допомозі постраждалим українцям.

Досліди з нової ріпакової програми буде закладено у восьми локаціях, які розташовані в різних регіонах України. Вони стосуватимуться використання різних видів добрив, терміну та густоти посівів, перевірки зимостойкості гібридів, використання на цих гібридах різних фунгіцидів, гербіцидів та стимуляторів росту. Окремо будуть проведені досліди з використання на посівах ріпаку оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N, який фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

«Ріпак – це культура, яка дуже важлива для агровиробників України, а завданням Corteva, яка пліч-о-пліч із фермерами робить все потрібне для забезпечення продовольчої безпеки в країні, регіоні та світі, є допомогти їм дістати найкращі результати. Для нас це – висока честь, тому ми високо цінуємо, що патріотична позиція компанії знаходить відгук у сільгоспвиробників, для яких репутація та етичні принципи мають значення», – зазначив Сергій Резніченко.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience: «Тільки з Україною!»

Українські фермери створюють майбутнє разом із брендом Pioneer®

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Corteva Agriscience безкоштовно передала насіння постраждалим від війни фермерам України

Corteva Agriscience профінансувала створення центру лікування дітей із вродженими вадами серця

Угода Corteva Agriscience та STI Biotechnologie виводить на європейський ринок стимулятор ґрунту на основі мікробів