«Переналаштування логістики на максимально швидке та якісне забезпечення фермерів насінням є важливою складовою збереження продовольчої безпеки регіону», – почули учасники IV Business & Legal Agri Forum від фахівців міжнародної науково-дослідної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience.

Захід, організований видавництвом «Юридична практика» за сприяння юридичних компаній ADER HABER, SENSUM Law Firm і GRACERS, мав на меті обговорити найактуальніші питання забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі, логістичні втрати України, розблокування аграрного експорту, регулювання земельних відносин та агробізнес на окупованих територіях. Представники Верховної Ради України, Кабінету міністрів, представники бізнес-асоціацій, бізнесу та юристи разом визначали, як допомогти фермерам України в забезпечені продовольчої безпеки, зберегти своє майно та залишитися в правовому полі, попри всі виклики, спровоковані розпочатою росією проти України війною.

Напередодні осінньої посівної варто пам’ятати, що забезпечення фермерів критично важливим насінням найсучаснішої генетики визначає успіх українського аграрного сектора навіть за умов військових дій і сприяє підтримці продовольчої безпеки України, регіону та світу.

«Найбільшим викликом забезпечення імпорту насіннєвого матеріалу для посівної кампанії 2022 року стала потреба переналаштувати всі процеси фактично в момент старту посівної. Утім, щоденний контроль ситуації із можливістю змінювати обсяги відвантажень, ефективна організація роботи у віддаленому режимі та багаторічні контракти з надійними перевізниками дали змогу компанії Corteva Agriscience забезпечити безперебійні постачання до регіонів за умов збереження безпеки фермерів і співробітників, – каже керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко. – Істотною допомогою з боку держави стала можливість дистанційного розмитнення вантажів просто на кордоні».

З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Corteva припинила комерційні операції на російському ринку та стала однією з перших компаній на аграрному ринку, яка заявила про вихід з ринку рф і доклала щонайбільше зусиль для підтримки українських фермерів, забезпечуючи посівну-2022, зокрема організовуючи нові ланцюги постачання в стислий термін. Крім того, Corteva продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних і гуманітарних проєктів допомоги. Українські фермери високо оцінили патріотичну позицію Corteva, що зумовило збільшення кількості клієнтів, які обирають компанію як партнера з найвищими цінностями.

Corteva Agriscience є глобальним постачальником передової генетики насіння з диверсифікованими виробничими потужностями в різних частинах світу, що дає змогу компанії ефективно оптимізувати процес виробництва на різних насіннєвих заводах. Так, окрім імпорту певних гібридів, на заводі в Полтавській області з інвестиціями в понад $56 млн Corteva виробляє насіння кукурудзи бренду Pioneer® для задоволення попиту як внутрішніх споживачів, так і фермерів країн Європейського Союзу. Попри військовий час,  фахівці компанії налагодили експорт насіння кукурудзи, й станом на початок серпня вже відвантажено майже 3000 т насіння. Очікується, що сукупно експорт цьогоріч у 16 разів перевищить торішній обсяг.

«Важливим чинником успіху для Corteva стала фантастична консолідація команди й готовність підтримувати один одного щогодини щодня, працюючи заради українських фермерів і продовольчої безпеки України, регіону та світу. Ми працюємо заради перемоги України, збагачуючи життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – говорить Андрій Литвиненко.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Дедалі більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience