Щоб допомогти українцям, які мешкають на деокупованих, постраждалих від військової агресії регіонах чи були змушені змінити місце проживання в пошуках безпечного місця, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант гуманітарному штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська».

Завдяки компанії допомогу отримали мешканці Мощуна, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Іванкова, Кучакова, Малина, Лимана, Бахмута, Великого Бурлуга, Куп’янська, Демидова, Димера, Горенки, Королівки та інших міст та селищ Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської і Донецької областей. Постраждалим родинам вже було передано близько 8 000 продуктових наборів, понад 10 000 людей отримали потрібні медикаменти, близько 2 000 домашніх тварин  – корм. До прифронтовіих сіл Донеччини «Картопляні війська» через службу військових капеланів передали садові та сільськогосподарські інструменти тощо, сприяючи відновленню фермерства та підтримці продовольчої безпеки в громадах. За підтримки Corteva «Картопляні війська» також передали меблі навчальним закладам у Бучі, Гостомелі та Іванкові Київської області, які є опорними в своїх населених пунктах. Також допомогу дістали близько 10 дитячих садочків у Київській області.

«Corteva була першою глобальною компанією, яка підтримала наші ініціативи, й завдяки її допомозі ми мали можливість допомогти чималій кількості людей, які опинилися в дуже скрутній ситуації та не мали доступу до найнеобхіднішого. Я вважаю її прикладом компанії, яка послідовно та системно хоче допомогти Україні та суворо дотримується етичних принципів, відмовляючись від фінансування агресорів та залишивши ринки росії та білорусі», – каже Микола Васильков, співзасновник гуманітарного штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська», спортивний телеведучий і речник відомого футболіста Андрія Шевченка.  

Від початку повномасштабного вторгнення представники штабу розвозили обіди військовим, ТРО, пожежникам, до лікарень, опісля розпочали «Дні переселенця» в Києві, де люди, які рятуються від війни, можуть отримати продовольчі набори, ліки та інші конче потрібні речі. Коли ЗСУ почали звільняти територію України від загарбників, «Картопляні війська» спрямували допомогу до найпостраждаліших від російської агресії міст і сіл. Зокрема, нині гуманітарний штаб починає їздити з благодійними місіями до зруйнованих сіл Херсонщини.

«Війна істотно вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні, чимало людей в постраждалих регіонах не має доступу до продуктів харчування та інших конче потрібних речей. Також агресія росії позбавила людей можливості вчасно отримувати ліки, а дітей – можливості відвідувати школи. «Рестовратор. Картопляні війська» допомагає там, де потреба в допомозі найгостріша. І як соціально відповідальна компанія, яка підтримує незахищені верстви суспільства, Corteva спрямовує свою допомогу саме таким фондам, які безпосередньо працюють з постраждалими», – коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей із прифронтових територій

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів