Кількість клієнтів, які довіряють міжнародній сільськогосподарській компанії Corteva Agriscience, зростає. Впродовж сезону-2021/22 насіння кукурудзи високоякісної генетики бренду Pioneer® обрало майже 2500 господарств, а соняшнику – практично 4000, що відповідно на 15% і 20% більше, ніж минулого сезону. Також на 23% в сезоні-2021/22 зросла кількість клієнтів, які обрали сучасні засоби захисту Corteva порівняно із сезоном-2020/21 – понад 3000 фермерських господарств.

Попри складнощі, спричинені воєнною агресією росії проти України, команда Corteva поновила відвантаження насіння та засоби захисту рослин своїм клієнтам у першій половині березня. Компанія переналаштувала процеси відвантаження продукції для клієнтів, аби підвищити ефективність цього процесу.

«Corteva працює заради фермерів і продовольчої безпеки світу, тому ми намагалися зробити все можливе для фермерів, які, попри війну, продовжували сіяти та мали одержати потрібне насіння, щоб почати роботи», – говорить Олександр Дмитрієв, керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні.

Основними чинниками зростання кількості клієнтів Corteva є виведення на ринок України інноваційних засобів захисту рослин, а також різноманіття портфелю насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку, яке дає змогу запропонувати сільгоспвиробникам гібриди, адаптовані для різних природньо-кліматичних умов. Крім того, фермери України оцінили перевагу моделі прямих продажів насіння, яку Corteva Agriscience впровадила три роки тому для продажів насіння кукурудзи й соняшнику бренду Pioneer® і в сезоні-2022, відповідаючи на потреби клієнтів, розширила дію пропозиції на озимий ріпак.

За умов широкомасштабної війни рф проти України, репутаційна перевага компанії на ринку також додає збільшення кількості клієнтів, які обирають Corteva як партнера з найвищими цінностями. Так, на знак підтримки українців Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР ухвалила рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних і гуманітарних проєктів підтримки.

«Сorteva вважає цінність людського життя головним пріоритетом та переконана, що насилля є неприпустимим шляхом розв’язання конфліктів і категорично засуджує цю війну. Ми працюємо заради тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Ми віримо в Україну та робимо все, що від нас залежить, заради добробуту фермерів, громад і суспільства назагал», – коментує Олександр Дмитрієв.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience: «Тільки з Україною!»

Corteva підтримує постраждалі від війни громади України

Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022

Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

Продажі засобів захисту рослин Corteva в Україні зросли на 29%

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Corteva Agriscience представила новий двокомпонентний інсектицид Джеронімо™ для зернових і ріпаку