Щоб допомогти із забезпеченням продуктами харчування українцям на прифронтових територіях, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійній організації «Центр волонтерства та захисту» на формування понад 1100 продуктових наборів для допомоги приблизно 5000 осіб із прифронтових районів Херсонської, Донецької, Харківської на Миколаївської областей.

Сorteva Agriscience завжди опікувалася забезпеченням продовольчої безпеки в світі й із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну істотно збільшила свою увагу до цієї проблеми, цілковито підтримуючи Україну в цій жахливій війні. Компанія однією з перших чітко заявила про свою позицію, вийшовши з російського ринку, та реалізує чимало благодійних і гуманітарних проєктів, одним з яких став проєкт із БО «Центр волонтерства та захисту».

«На початку війни я намагався допомогти із забезпеченням медикаментами людям, які знаходилися на прифронтовій території. Так дізнався про існування БО «Центр волонтерства та захисту» та їх фантастичну роботу із забезпечення людей усім конче потрібним у ці складні місяці. Тому коли компанія оголосила про підтримку таких фондів, я запропонував долучитися, адже війна позбавляє людей доступу до найнагальнішого, насамперед, до їжі. Надто це стосується людей, які живуть на окупованих і прифронтових територіях. Людям, які намагаються розв’язати такі проблеми, слід допомагати», – каже менеджер з продажів на Заході України, координатор соціального проєкту Corteva Agriscience Михайло Гундорин. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про потребу в допомозі конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

«Ми хочемо подякувати Corteva Agriscience за допомогу у ці складні для всіх часи. Ми дуже горді, що ця компанія надала можливість нашій благодійній організації допомогти цивільному населенню в прифронтових зонах. Ці люди справді цього потребують і їх емоції та слова подяки складно описати», – заявив представник БО «Центр волонтерства та захисту» Тарас Завацький. Щоб підкреслити важливість підтримки постраждалих українців продуктами харчування, Центр зняв ролик (за посиланням).

БО «Центр волонтерства та захисту» було офіційно зареєстровано в квітні 2022 р. й опікується допомогою цивільному населенню та медичним закладам. Центр допомагає людям, що постраждали від війни, продуктовими та гігієнічними наборами, надає одяг, медикаменти та інші товари широкого вжитку. Організація має регіональні логістичні хаби в Києві, Полтаві, Дніпрі, Одесі та Костянтинівці, а також у Польщі. Від початку своєї діяльності спроямувала понад 900 фур гуманітарної допомоги для цивільного населення, загальною вартістю більш як на $75 млн. БО підтримують великі організації, також свою пожертву люди можуть відправити індивідуально.

Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна за посиланням.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги»

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Corteva Agriscience укладає угоду про придбання Stoller Group, однієї з найбільших незалежних біологічних компаній у галузі

Мінагрополітики та Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і дальший розвиток співпраці

Corteva Agriscience забезпечила близько 10 000 родин продовольчими наборами та медикаментами в постраждалих від російської агресії регіонах