Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і дальший розвиток співпраці в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. Сторони погодили зміцнювати стабільність і розвивати всебічну співпрацю в галузі сільського господарства завдяки інноваційному розвитку, залученню інвестицій і допомоги аграріям.

Для дальшої підтримки сільського господарства зі свого боку міжнародна сільськогосподарська компанія декларувала намір упродовж наступних 5 років збільшити виробництво насіння кукурудзи на 30% завдяки додатковим інвестиціям в українське виробництво. Це сприятиме забезпеченню українських аграріїв насінням локального виробництва, яке має найсучаснішу генетику та відповідність міжнародним стандартам якості. Також Corteva планує експортувати високоякісне насіння, вироблене в Україні, до ЄС, сприяючи чималому надходженню коштів до бюджету від експорту. Компанія забезпечить доступ до новітніх і передових засобів захисту рослин задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів. Серед зобов’язань Corteva є сприяння поширенню цифрових технологій у сільському господарстві, розвиток сталого сільського господарства та захисту клімату.

Corteva готова представляти та просувати інвестиційну привабливість України на міжнародному рівні. Компанія прагне сприяти розвитку майбутніх лідерів у галузі сільського господарства й допомагати їм у професійній освіті, приділяючи особливу увагу популяризації аграрної професії, виявленню та підтримці талантів, зокрема серед молоді й жінок. Ці зобов’язання продовжують ініціативи, які компанія вже впроваджує для допомоги незахищеним верств суспільства, реалізуючи численні гуманітарні та благодійні проєкти, тож передбачила в декларації фінансування благодійних і гуманітарних проєктів у розмірі не менше 46 млн грн, спрямованих на забезпечення ліками та продуктами харчування постраждалих від російської збройної агресії громад, а також відновлення малого фермерства в постраждалих об’єднаних територіальних громадах по всій Україні.

Зі свого боку Міністерство аграрної політики декларує зобов’язання забезпечувати потрібну інформаційну та організаційну підтримку для виконання накреслених заходів і поглиблену фахову, аналітичну та експертну підтримку у визначенні пріоритетів напрямів співпраці.

«Для нас важливо співпрацювати з передовим глобальним виробником насіння та засобів захисту рослин. Багаторічний досвід й експертиза співробітників компанії здатні принести величезний позитивний вплив у розвиток галузі в Україні, адже продукція Corteva дає фермерам можливість не просто діставати хороші врожаї, а й створювати ланцюжки виробництва української сільгосппродукції», – зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Він також підкреслив, що Corteva єдина з компаній національного рівня, що провадять бізнес на ринку насіння та ЗЗР, вийшла з ринку росії, всебічно підтримує український народ і тим самим демонструє унікальний приклад поведінки міжнародної компанії, який варто наслідувати всім міжнародними бізнес-організаціям, що працюють в Україні.

«Corteva Agriscience тісно співпрацює з українськими фермерами та вважає Україну одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який істотно впливає на глобальну продовольчу безпеку. В жахливій війні, яку росія розв’язала проти України, ми залишаємось цілковито на боці України та робимо все для підтримки фермерів і громад. Ми переконані, що війна не стане перепоною для дальшого розвитку країни й докладемо всіх зусиль для наближення спільної великої Перемоги. Для цього ми й надалі розвиватимемо партнерства, зокрема, розробляючи нові ініціативи в колаборації з Міністерством аграрної політики та продовольства України», – переконаний керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

Декларацію було підписано за участі представників Українського клубу аграрного бізнесу та Американсько-Української Ділової Ради (USUBC).

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей із прифронтових територій

Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги»

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Corteva Agriscience безкоштовно передала насіння постраждалим від війни фермерам України

Угода Corteva Agriscience та STI Biotechnologie виводить на європейський ринок стимулятор ґрунту на основі мікробів