Україна виступає за включення ембарго на російські добрива у наступному пакеті санкцій ЄС, повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко за підсумками онлайн-зустрічі з асоціаціями хімічної промисловості.
“Ми будемо ініціювати через МЗС включення до наступного пакету санкцій ЄС проти рф заборони на купівлю російських добрив. Європа діє в цьому напрямку послідовно, але все ще недостатньо рішуче”, – заявила Свириденко.
Нагадаємо, чиновниця очолює Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики.
Пропонуємо:
Накладено арешт на добрива з Росії та Білорусі
Канада зацікавилась у продажі добрив в Україну
Підсумки року по добривам: попит значно скоротився
Мінфін США дозволив купляти російські добрива та ліки
Сольський звернув увагу на вплив високих цін на добрива та сівозміну в наступному сезоні
