Україна виступає за включення ембарго на російські добрива у наступному пакеті санкцій ЄС, повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко за підсумками онлайн-зустрічі з асоціаціями хімічної промисловості.

“Ми будемо ініціювати через МЗС включення до наступного пакету санкцій ЄС проти рф заборони на купівлю російських добрив. Європа діє в цьому напрямку послідовно, але все ще недостатньо рішуче”, – заявила Свириденко.

Нагадаємо, чиновниця очолює Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики.

 

 

Пропонуємо:

Накладено арешт на добрива з Росії та Білорусі

Канада зацікавилась у продажі добрив в Україну

Підсумки року по добривам: попит значно скоротився

Мінфін США дозволив купляти російські добрива та ліки

Сольський звернув увагу на вплив високих цін на добрива та сівозміну в наступному сезоні