Лише раз на 10 років проходить така виставка у містечку Алмере неподалік Амстердама. Відтак від середини квітня і на наступні пів року Алмере перетвориться на найбільш квітуче і зелене місто Нідерландів, де переплітатиметься природна незайманість із сучасними інноваційними технологіями в галузі ландшафтного дизайну. Ці зелені рішення утверджують  життя в усіх його формах, кольорах, запахах та квітах, дозволяють осягнути, як багато садівництво може зробити для людини.

Експерти з усього світу збираються на Флоріаді, щоб представити екологічні рішення, які здатні зробити наші міста більш природними і привабливими для життя. У рамках теми «Зелені міста» понад 400 національних та міжнародних учасників демонструють свої останні екологічні інновації, рішення та винаходи. Від ультрасучасної сонячної черепиці до дивовижних вертикальних фасадних садів, від найкращих способів вирощування томатів до найновіших методів обрізки зелених насаджень.

На виставці представлені унікальні павільйони різних країн, які демонструють свою культуру, рослини, квіти та місцеві інновації.

Тема Флоріади «Зелені міста, що зростають» представляє творчі, екологічні та сталі рішення, які в подальшому можна було би втілити в життя. Ця тема є дуже актуальною. Адже, з а прогнозами вчених,  до 2050 року близько 68% населення світу житиме в містах, що займатимуть лише 2% площі земної поверхні.

Ми, українці, віримо в перемогу над рашизмом! У те, що потім зможемо не просто відродити втрачені міста і містечка, села, ліси і доли. Віддавши належну шану загиблим воїнам і мирним людям, ми зробимо нашу країну надзвичайно красивою, максимально привабливою для життя сьогоднішнього і прийдешніх поколінь. І у наступній Флоріаді українці будуть серед експонентів і учасників.

 

 

 

Пропонуємо:

Великдень 2022 в України став особливим

Престижна агропромислова виставка AGRO-2022 переноситься

Найбільші репарації за шкоду довкіллю: розробляється механізм

В Дании возвели огромнейшую вертикальную ферму-теплицу (ФОТО)

«Те, що не горить» – український сад на найбільшій щорічній виставці квітів у світі

Национальную выставку сельскохозяйственной техники в Луисвилле перенесли на 2022 год