У 2022 році АТ “Укрзалізниця” має плани на власних виробничих потужностях, Панютинському вагоноремонтному заводі, побудувати 50 вагонів-зерновозів, з посиланням на голову правління компанії Олександра Камишіна передає пресслужба УЗ.

“У наступному році плануємо поповнити парк зерновозів, які мають стабільно великий попит на ринку вантажних перевезень. Уже формуємо замовлення нашому Панютинському вагоноремонтному заводу на виготовлення 50 вагонів-зерновозів нового зразка, що є повністю власною розробкою підприємства. Даємо старт серійному виробництву цих вагонів”, — зазначив він.

Чиновник проінформував, що перший такий вагон для перевезення зерна був виготовлений та поставлений на серійне виробництво у 2019 році, наразі загальний парк вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” складає 11,4 тис. одиниць, є амбітні плани – розроблено концепцію оновлення парку вантажних вагонів до 2028 року, схвалену Антикризовим штабом з відновлення сталого функціонування АТ “Укрзалізниця”. За найближчі сім років планується побудувати та оновити майже 15 тис. зерновозів, і 3,6 тис – саме на підприємствах “Укрзалізниці”.

Нещодавно стало відомо, що у жовтні середньодобове навантаження зернових вантажів на залізниці склало 131,4 тис. тонн. Це найбільший показник УЗ за десятиріччя.

 

 

Пропонуємо:

В Мінагро вирішували питання логістики

В Україні вагони-зерновози почали дешевшати

УКАБ: Аукціони УЗ на зерновози – це штучний дефіцит

Не удруге, так знову: подорожчали вагони-зерновози

«Укрзалізниця» запланувала нові аукціони, продаватиме зерновози

Експорт зерна з морських портів збільшиться: зросли потужності

В Україні склалася непроста ситуація з залізничним перевезенням зернових