Масована ракетна атака по Україні, яку здійснила російська сторона, тривала майже п’ять годин. Наші сили ППО у різних областях відбивали ракетні удари, спрямовані на важливі об’єкти енергоінфраструктури нашої країни.

За попередніми даними проти нас застосували 69 ракет, 54 крилаті ракети знищено, інформує головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Сьогодні вранці агресор здійснив пуски крилатих ракет повітряного та морського базування, зенітних керованих ракет до ЗРК С-300 по об’єктах енергетичної інфраструктури нашої країни”, – написав він у власному Фейсбуці.

Атаку здійснювали і дронами-камікадзе “Shahed-131/136”, які в народі охрестили “моторолерами”, відомо про 11 таких збитих дронів, про що інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ у вищезгаданій популярній соцмережі.

Наслідки: пошкодження об‘єктів генерації та електромереж, складна ситуація на заході України, в Одеській та Київській області, повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко у Facebook.

У столиці, як проінформував міський голова Віталій Кличко, 40% відсотків споживачів залишились без світла.

“Тепло і воду місто подає в штатному режимі”, – написав Кличко у Telegram.

Без електрики перебуває 180 тисяч абонентів у Київській області, зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

У Львові спостерігаються значні проблеми з електрикою, 90% містян відчувають її дефіцит, у місті не працює електротранспорт, зокрема трамваї та тролейбуси.

“Можуть бути перебої з водопостачанням. Переходимо на роботу дизель-генераторів на об’єктах критичної інфраструктури”, – повідомив очільник міста Андрій Садовий у Telegram.

 

 

Пропонуємо:

Презентовано інтерактивну мапу руйнувань АПК росіянами

В Мінагро підрахували збитки від російської агресії: експорт

Експерти підрахували збитки у сільському господарстві від війни