Українські аграрії працюють на продовольчому фронті, і завдяки цим людям продукти мають і звичайні українці, і військові. Втім, через мобілізацію працівників агропідприємства осіння посівна опинилася під загрозою, повідомляє AgroPortal.ua з посиланням на співзасновницю ФГ на Миколаївщині Наталію Брагіну.

Головною проблемою наразі є невизнання військкоматами бронювання працівників. Так, представниця ФГ скаржиться, що забрали голову господарства, комбайнерів, тракториста. Зараз лишились тільки бухгалтер та слюсар. Урожай зібрати встигли, але частина його осипалася, бо загубили час.

Брагіна каже, що з приводу мобілізації є багато проблем і у сусідній Кропивницькій області. Питання могли б вирішити профільні організації: аграрії звертались до ВКФ.
Господарство обробляє 500 га, з пальним проблем немає. Втім, через відсутність дощів у їхньому регіоні урожай зернових поганий, соняшник зараз теж не в найкращому стані. Попри наведене, сіяти озимі всеодно планують. Щоправда, чекають, коли керівник господарства прийде у відпустку на час посівної.

 

 

Пропонуємо:

Ухвалено закон на підтримку аграріїв

За прозорість бронювання аграрних фахівців!

Для працівників агросектору подовжено відстрочки від мобілізації

Аграрні асоціації просять уряд удосконалити процедуру бронювання працівників

Кропивницький район забезпечує посівний матеріал для п’яти областей країни

Військовозобов’язаним можуть дозволити міжнародні відрядження? Роботодавці просять