Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) і Stoller Group, Inc. («Stoller») оголосили, що Corteva уклала остаточну угоду про придбання компанії Stoller, що базується в Х’юстоні (США), однієї з найбільших незалежних біологічних компаній. З операційною діяльністю та продажами в більш як 60 країнах і прогнозованим доходом у 2022 р. понад $400 млн. Stoller забезпечує миттєвий масштаб і прибутковість, а також зростання рентабельності EBITDA для Corteva.

Придбання Stoller підкріплює прагнення Corteva надавати фермерам біологічні інструменти, які доповнюють нові практики ведення сільського господарства й допомагають їм відповідати мінливим очікуванням ринку. Чудова репутація Stoller у взаєминах із фермерами та створенні попиту зосереджена навколо комерційної моделі обміну знаннями з фермерами. Компанія Stoller домоглася успіху, продемонструвавши технічну досконалість і забезпечивши переваги та цінність інтегрованих рішень у цій галузі.

«Біопрепарати надають фермерам екологічно безпечні інструменти, які доповнюють традиційний захист рослин. У комбінації вони сприяють розв’язанню глобальних проблем, пов’язаних із продовольчою безпекою та зміною клімату. Stoller є лідером у галузі біологічних препаратів, враховуючи його комерційну присутність і потенціал розширення ринку, що забезпечує привабливе зростання та операційну маржу, – сказав Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva. – В поєднанні з провідною інноваційною організацією Corteva Stoller забезпечує платформу для розширення та прискорення бізнесу біологічних препаратів Corteva, яка стане одним із найбільших гравців на ринку біопрепаратів, що швидко зростає».  

Очікується, що ринок біопрепаратів щороку зростатиме високими темпами до 2035 р, охоплюючи в майбутньому приблизно 25% від загального ринку засобів захисту рослин. Всього за три роки Corteva розвинула біологічний бізнес світового класу, впроваджуючи розумні, спритні стратегії, побудовані на зовнішніх і внутрішніх інноваціях, співпраці в галузі науково-дослідних розробок, ліцензійних і дистриб’юторських угод і придбань.

«За понад 50-річну історію Stoller ми успішно допомагали виробникам у всьому світі підвищити їхню продуктивність і поліпшити сталість. Ми пишаємося тим, що об’єднуємо зусилля з Corteva, позаяк прагнемо також допомогти фермерам у вирощуванні продуктів харчування, на які покладається світ, – сказав головний виконавчий директор Stoller Гільєрмо де ла Борда. – Це оголошення є справжнім свідченням неймовірного успіху та відданості наших команд по всьому світу, які допомогли нам стати однією з найнадійніших компаній у світі з виробництва біостимуляторів і захисту рослин. Вплив наших інноваційних рішень і глибокого досвіду буде відчутний упродовж багатьох років».

Stoller – друге придбання біологічних активів для Corteva цьогоріч. Нещодавно компанія оголосила про укладання остаточної угоди про придбання Symborg, експерта з мікробіологічних технологій, що базується в Мурсії, Іспанія. Corteva об’єднає додаткові комерційні й технічні переваги Stoller і Symborg у рамках своєї стратегії Biologicals.

Ціна покупки Stoller у розмірі $1,2 млрд. являє собою вартість підприємства, кратну приблизно в 12 разів, виходячи з очікуваного показника EBITDA Stoller на 2022 р. Купівельну ціну буде сплачено під час закриття угоди, яке очікується в першій половині 2023 р. після схвалення регуляторних органів і виконання звичайних умов закриття. Компанія очікує, що результати Stoller підвищать як її операційну EBITDA, так і операційний прибуток на акцію у 2023 р.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей із прифронтових територій

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Угода Corteva Agriscience та STI Biotechnologie виводить на європейський ринок стимулятор ґрунту на основі мікробів