Вчені з Національної академії аграрних наук України закликали українських сільгоспвиробників звернути більше уваги на економні та прогресивні технології ґрунтообробітку, що допоможе менше витрачати на паливо. Актуально, враховуючи ситуацію з новими цінами. Нагадаємо, АЗС помітно підвищили вартість бензинів та ДП після нових рекомендацій Мінекономіки.

«Серед глобальних напрямів економії пально-мастильних матеріалів є впровадження більш прогресивних технологій обробітку ґрунту, сівби та догляду за рослинами. Однак, слід розуміти, що глобальні напрями економії палива досить повільно впроваджувані, адже в багатьох регіонах України оранка проведена восени. Також важко перелаштувати технології вирощування не маючи сівалок прямого висіву або ж безполицевих ґрунтообробних агрегатів.

Обробіток ґрунту досить важлива стаття витрати палива, адже лише на неї припадає від 20% до 40% енергетичних витрат. Застосування безполицевого обробітку ґрунту дозволяє зекономити близько 27%, мінімального (mini-till) — 43%, а нульового (no-till) — 86% загальних витрат пального на роботи з підготовки ґрунту.

До напрямів економії палива можна віднести завдання з удосконалення структури машинно-тракторного парку, забезпечення раціонального агрегування тракторів, особливо на малоенергоємних і транспортних операціях, частка яких у рослинництві може бути від 25% до 70%. При недозавантаженості кожних 10% потужності трактора витрата палива збільшується на 4–6 %. Іноді через нераціональне комплектування агрегатів трактори можуть бути завантажені всього на 35–50%.

За можливості слід використовувати комбіновані агрегати (лущення стерні, культивація, передпосівний обробіток ґрунту, внесення мінеральних добрив, тощо). В випадку коли потужність трактора використовується на 85–95 %, залежно від його типу і виду виконуваної роботи можна зменшити витрати палива до 30%.

Застосування комбінованих агрегатів на обробітку ґрунту при сівбі, внесенні добрив та пестицидів забезпечить зменшення витрат пального на цих роботах на 10–15%. За рахунок раціонального агрегування тракторів, особливо на малоенергоємних і транспортних операціях, можна заощадити 15–20 % пально-мастильних матеріалів.

Сільськогосподарська техніка перед початком польових робіт повинна вчасно пройти ТО та за потреби — відремонтована. Адже навіть за несправності однієї форсунки норма витрати палива збільшується на 15–20%, а от при значному закокосовуванні отворів розпилювачів форсунки витрата палива може зрости до 30–40%.

При роботі двигуна в умовах запиленості необхідно строго дотримуватись норм та строків технічного обслуговування повітроочисника. Також слід дотримуватись нормального теплового режиму роботи двигуна та вчасно проводити сезонне технічне обслуговування.

До додаткових, необґрунтованих, витрат палива під час організації транспортування сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом можуть призвести: перенавантаження вантажних автомобілів, різке прискорення, нерівномірний темп руху, порушення аеродинаміки автомобіля; обладнання додатковими енергоспоживачами (потужні прожектори, тощо); агрегатування автомобіля з додатковими причепами без врахування можливостей трансмісії та двигуна; забруднення фільтрів та несправності паливної системи. Також зниження тиску в шинах на 0,1 атм. призводить до зростання витрати палива на 2–3%.

При обробітку слід враховувати, що опір руху агрегатів залежить від вологості ґрунту. А тому сільськогосподарські роботи необхідно проводити в установлені агротехнічні строки, з врахуванням інтенсивності опадів та вологості ґрунту. Також витрати палива зростають при затупленні робочих органів сільськогосподарських машин (лез лемехів, лап культиваторів), або ж експлуатації неробочих агрегатів.

Має значення і правильна організація праці агрегатів під час проведення основних агротехнічних операцій. Так, за рахунок зростання часу необхідного на повороти, при довжині гонів у 300 м витрата палива більша на 15–20 %, ніж при довжині гонів у 1500 м.

Раціональний маршрут техніки надзвичайно важливий, адже вагомі витрати палива мають місце при холостих переїздах тракторів (зміна поля, ділянки). У господарствах з великим земельним банком холості переїзди тракторів становлять 300–350 км, що призводить до витрати до 6–7 % річних обсягів палива.

Також зниженню витрати палива можуть сприяти заходи зі зменшення глибини роботи ґрунтообробних агрегатів або ж виключення деяких технологічні операції, якщо це не призведе до зниження врожаю. Однак, доцільність таких рішень приймається індивідуально, з огляду на комплексність впливу обставин що склалися», — йдеться в тексті експертів НААН.

 

 

Пропонуємо:

Парламент повернув акцизи на паливо

Здорожчало пальне через складну логістику – Мінагро

Говорить Москва: польське паливо не буде безкоштовним

Аграрії Одещини відчувають дефіцит пального, Мінагро має рішення

Швейцарський хімічний концерн зацікавився Україною, створюватиме біопаливо